Neler Yeni

Kız kardeşim tuvalet kağıdı yiyor

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Söz verseniz bile söz konusu sağlık bu yüzden ailene söylemelisin. Ve bir profesyonele danışın.
Aileme söylemek istemiyorum çünkü o kötü ya da gizli bir şey yaptığı zaman sadece bana söylüyor eğer anname ya da babama soylersem bana bir daha kötü bir şey yapınca soylemez diye korkuyorum

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Aileme söylemek istemiyorum çünkü o kötü ya da gizli bir şey yaptığı zaman sadece bana söylüyor eğer anname ya da babama soylersem bana bir daha kötü bir şey yapınca soylemez diye korkuyorum
Ailene söyle ama söylediğin zaman onlara senin söylediğini söylememelerini söyle yani annen kendi görmüş gibi yapsın

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Ben de yiyorum bu arada selpak tuvalet kağıdı fark etmez ama hastalık derecesinde değil

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Altta yatan demir eksikliği anemisi (kansızlık) gibi bir hastalık olabilir, anne babanızla konuşun ama konuştuğunuzu kardeşinize söylemesin. Yukardaki arkadaşın söylediği taktik mantıklı.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Annene söyle:
Tam tuvalet kağıdını yerken annen odaya girsin. Böylece senin söylediğini anlamaz. Daha sonra çözüm yolu bulunur.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,349
İsim
Berkay BABUCCU
Eğitim Öğretimde Rehber öğretmenleri gizlilik gereği kendisine danışmak için gelen öğrencilerin kendisine anlattıklarını anlatmayacağına dair sözleri vardır.Ancak eğer öğrencinin sağlığı ile ilgili veya zarar vermesi gibi durumlarda bu gizlilik ilkesi ihlal edilebilir.Seninki de bu şekilde verilmiş bir söz ihlali olacak. Bu iş şakaya veya ertelemeye gelecek bir iş değil. BU sebeple gidip söylemen en doğrusu olacaktır.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,560
İsim
Kadir
Yaptığı şey bir suç değil ki kimi insanlar beton toprak vs de yiyor üstte yazan arkadaşın dediği gibi alışkanlık veya hastalıktan kaynaklı olabilir mutlaka ailene anlat ama kardeşine de anlatman gerektiğini söyle

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Annene söyle:
Tam tuvalet kağıdını yerken annen odaya girsin. Böylece senin söylediğini anlamaz. Daha sonra çözüm yolu bulunur.
Zaten anneme yakalanmamak için lavaboya gidip lavaboda yiyor

hopecrash

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu durumu ailene anlatmadığın için kardeşinin başına bir şey geldiğinde çekeceğin vicdan azabıyla baş edebileceğini düşünüyorsan söyleme. Ağabeyi ya da ablası olarak konu ne olursa olsun kardeşini korumak zorundasın. Kardeşin gizli gizli abur cubur yemiyor, midesine zor belki de hiç sindiremeyeceği maddeler sokuyor.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Annene söylemen lazım ama söylediğini bilmesin. Suç üstü yakalasın annen sana güveni sarsılmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,113
Üyeler
150,405
Son üye
Ramazandeniz0707
Top Bottom