Neler Yeni

kız meselesi var ne yapayım

Sagittarius

80+ Silver
Bi kız var abi ben kışın sürekli konuşurduk eğlenirdik kısacası iyiydik. Ben 1 ay önce bir rüya gördüm komik gelebilir size okurken rüyamda intihar ettiğini gördüm zaten içten içe biraz seviyordum sonra rüya gördüm soğuk ter dökerek uyandım dedim sen bu kızı seviyon yardır. Ne yazsam like atmaktan başka bir şey yapmıyor, haftaya doğum günü var bir planım var onla ilgili bu ayda ben söylerim ama bi anda bu soğukluğa geçmesinin nedenini hiç anlamadım. Yaş(17).
Sen 2.Plandasin yani seni umursamıyor attığın mesajları umursamıyor başka bir kız bul o kızı ona anlat ve intikamını al :D 1001 taktikleri @Mırnav bilir ;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
ahmet burak açar
Bi kız var abi ben kışın sürekli konuşurduk eğlenirdik kısacası iyiydik. Ben 1 ay önce bir rüya gördüm komik gelebilir size okurken rüyamda intihar ettiğini gördüm zaten içten içe biraz seviyordum sonra rüya gördüm soğuk ter dökerek uyandım dedim sen bu kızı seviyon yardır. Ne yazsam like atmaktan başka bir şey yapmıyor, haftaya doğum günü var bir planım var onla ilgili bu ayda ben söylerim ama bi anda bu soğukluğa geçmesinin nedenini hiç anlamadım. Yaş(17).
istemiyor seni kanka unut gitsibn

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,439
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Arkadaşın da dediği gibi ilgisi yok hocam zorlamaya gerek yok gibi.

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.
salla gitsin sana kız mı yok
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Bana daha arkadaşım eyvallah demiyor onu dedi anladım zaten hayatımdaki 3. reddimi yemiş gibi oldum. Sorun yok. Dediğim gibi beleş preworkout ayrıca okyanusta daha fazla balık var.

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Doğukan
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Bana daha arkadaşım eyvallah demiyor onu dedi anladım zaten hayatımdaki 3. reddimi yemiş gibi oldum. Sorun yok. Dediğim gibi beleş preworkout ayrıca okyanusta daha fazla balık var.
Kardeşim şöyle düşün 1000 tane kız vardı 1 tane eksildi. Hala yazabileceğin 999 tane daha var o yüzden takma

Sagittarius

80+ Silver
Kardeşim şöyle düşün 1000 tane kız vardı 1 tane eksildi. Hala yazabileceğin 999 tane daha var o yüzden takma
Bu söz benimdi :D elraenden calmistim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızlarin hepsi beter her istediğimi yapan erkek olsun istiyor normalde Erkeğin kadınına söz geçirmesi lazım yoksa kadın erkeği it gibi kullanır bu hep böyle Kadında ego başlar sen senin sözünü dinleyecek mutlu yaşayacağım kızı bulana kadar devam et

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Dostum bak aynı yastayiz bana da birisi ilgi gösteriyor gibiydi falan cok güzel gidiyordu bende kiza asik olmaya başladım sonra açıldım belki boş değildir diye boşmuş hepsi boş yere 12. Sinifim heba oldu ha kıza bakmayıp ders calissaydim belki şu anki gidecegim bölüm gene aynı olurdu ama üniveriste daha iyi bir univeriste olurdu o yüzden çok takma oluru varsa olur olmazsa da unutacaksın giden geri gelmez çok takarsan benim gibi unutamazsın aklından halen çıkmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum bak aynı yastayiz bana da birisi ilgi gösteriyor gibiydi falan cok güzel gidiyordu bende kiza asik olmaya başladım sonra açıldım belki boş değildir diye boşmuş hepsi boş yere 12. Sinifim heba oldu ha kıza bakmayıp ders calissaydim belki şu anki gidecegim bölüm gene aynı olurdu ama üniveriste daha iyi bir univeriste olurdu o yüzden çok takma oluru varsa olur olmazsa da unutacaksın giden geri gelmez çok takarsan benim gibi unutamazsın aklından halen çıkmaz
Ayrıca seninki benim onla yaşadiklarimin yanında hicbisi ben öyle tesadüflere denk geldim ki kesin boş değil mesela benim wp açıklamada birgün bir palyaço varmış o palyaço ben değilim yazıyordu sonra birgün bsktim kızın insta biosunda o palyaço benim yazıyordu kızda numaram yoktu bulacağı yerde yoktu tesadüf olurda böyle mi olur bunun gibi birçok şey yaşadım ister istemez heveslendim boşa çıktı sonra engelledi beni bir iftiradan dolayı o şekilde su anda kızı hiçbir şekilde göremiyorum ne instadan nede başka bir yerde zaten ben mezun oldum univeristeye gidicem önüme daha binlerce kişi cikicak mutlaka doğru kişi içlerinden biridir o yüzden salla gitsin gelip geciciymis ama takarsan benim gibi hala rüyalarında görmeye devam edersin

Strkaos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Duran ÖZEL
seni sadece arkadaşı olarak görüyor. nexle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular