Neler Yeni

Kızı Çözemedim amacı ne...

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Beyler Benim Memlekette bir kız var kıza beni göstermişler kız olur olur demiş, kız da çok güzel bende eli yüzü düzgün bi çocuğum neyse işte kıza yazdım yürüdüm bi taktik ile bunu karım yapmaya ikna ettim :ROFLMAO:
Sonra işte o zamandan beridir kız KOCACIM, KOCAM işte KOCAYA HİZMET VATANA HİZMETTİR falan gibi kelimeler kullanmaya başladı aşırı tatlı dilli kendine aşık etti resmen. Hani bi video var ya Ulan d0numu da vericem he o şekil benim durum şuan.
Şimdi bu kız mesajlarıma ilk günden beri çok geç bakıyor eğer denk gelirsek gene bazen uzun konuştuğumuz oluyor ama genel olarak çok geç bakıyor diyorum acaba telefonu eline mi almıyor okuldan ondan bundan bakamıyor mu ama bi yandan da acaba diğerlerinden bana sıra mı gelmiyordur diye düşünüyorum.
bi de bu koca kelimesini flört etmek yürümek için değilde rol icabı eğlenmek için kullanıyor gibi bir iki kere iltifat edeyim dedim farklı şekilde geri dönüş veya tepki alamadım anlayamadım kızı ne yapmalıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama şöyle de bir şey var bana dün whatsapp mı geçsek artık senin diyeceğin yok dedi whatsapp geçme bi tık + ama dediğim gibi hala anlayabilmiş değilim

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Yusuf Eyili
Dostum kızların bir rehberi yok. Kendin çözmen lazım. Belki çok spastik biri, belki gerçekten ilgili ama seni sıkmak istemiyor, belki de sadece eğleniyor.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Aga kitabı yok ki okuyasın hepsi farklı karakterde. Açıkça sor niye geç cevap veriyorsun falan diye başka türlü iletişim kurman zor olur

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
keyfini aldı artık başka kişilerle devam

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
Beyler Benim Memlekette bir kız var kıza beni göstermişler kız olur olur demiş, kız da çok güzel bende eli yüzü düzgün bi çocuğum neyse işte kıza yazdım yürüdüm bi taktik ile bunu karım yapmaya ikna ettim :ROFLMAO:
Sonra işte o zamandan beridir kız KOCACIM, KOCAM işte KOCAYA HİZMET VATANA HİZMETTİR falan gibi kelimeler kullanmaya başladı aşırı tatlı dilli kendine aşık etti resmen. Hani bi video var ya Ulan d0numu da vericem he o şekil benim durum şuan.
Şimdi bu kız mesajlarıma ilk günden beri çok geç bakıyor eğer denk gelirsek gene bazen uzun konuştuğumuz oluyor ama genel olarak çok geç bakıyor diyorum acaba telefonu eline mi almıyor okuldan ondan bundan bakamıyor mu ama bi yandan da acaba diğerlerinden bana sıra mı gelmiyordur diye düşünüyorum.
bi de bu koca kelimesini flört etmek yürümek için değilde rol icabı eğlenmek için kullanıyor gibi bir iki kere iltifat edeyim dedim farklı şekilde geri dönüş veya tepki alamadım anlayamadım kızı ne yapmalıyım?

ama şöyle de bir şey var bana dün whatsapp mı geçsek artık senin diyeceğin yok dedi whatsapp geçme bi tık + ama dediğim gibi hala anlayabilmiş değilim
Kızı değil de senin çözemedim ben açıkçası:) senin amacın düşüncen planın ne ? , sana kızı al sevgili ol diye mi gösterdilet yoksa ciddi ilişki+evlilik diye mi

Berkyozclk

80+ Bronze

hocam buluşana kadar kafayı yorma bosver
buluşmaya calıs bulusunca konusun uzun uzun

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
hocam buluşana kadar kafayı yorma bosver
buluşmaya calıs bulusunca konusun uzun uzun
Aynen bende öyle düşünüyorum çağırıyor zaten ne zaman geliceksin diye

Kızı değil de senin çözemedim ben açıkçası:) senin amacın düşüncen planın ne ? , sana kızı al sevgili ol diye mi gösterdilet yoksa ciddi ilişki+evlilik diye mi
Kanka hwodhwkxj kızla evlenirim elimde olsa o derece de işte..

Kara*

80+ Silver
Kankam öyle laflar eden kızdan olmaz hadi şaka ıvır zıvır karım kocam falan daha doğru düzgün sana dönmüyor bile. Büyük ihtimalle Wp geçiş sonrası ya bir süre daha seninle takılmaya devam edip yeterince ilgisini alıp şutlanacaksın, ya da kız seni yedekte tutmak için ihi ihi seviyorum deyip arkada takılmadığı çocuk kalmayacak. Kıza eskisi gibi davranma test et bakalım ne kadar yanında duruyor, muhtemelen tipini samimiyetini vs. sevdi ki öyle baya iyi olmaya çalışıyor sana veya default ergen. Öyle ciddi ilişki beklemeden takılıyorsan dene, ve çok bağlanma sonra üzülmeyesin öteki konuda yazdığın "onsuz iyi değil" cümlen gibi.

Son düzenleme:
Top Bottom