Neler Yeni

Klasse 14 Mousepad Alınır Mı?

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Markayı ilk defa duydum xrades alabilirsiniz hem onun renk çeşitleri daha fazla

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,524
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Bayağı yer kalır. Yeterlidir. Daha yeni Razer gigantus V2 almıştım geri iade ettim. Şuan 30 liralık piranha pad kullanıyorum. Belki sorun bendedir ama ben bir fark göremedim ve iade ettim.

Aykut D.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emre Erdoğan
Bayağı yer kalır. Yeterlidir. Daha yeni Razer gigantus V2 almıştım geri iade ettim. Şuan 30 liralık piranha pad kullanıyorum. Belki sorun bendedir ama ben bir fark göremedim ve iade ettim.
Sorun sende değil kardeşim üstüne bi yeşil ücgen basıp 800 tl fiyat yazan razerde :D

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,524
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sorun sende değil kardeşim üstüne bi yeşil ücgen basıp 800 TL fiyat yazan razerde :D
Valla bende bişey var kesin. 60hz den 165hz e geçtim farkı anlamadım ilk başlarda. Nerdeyse göz doktoruna gidecektim. Şimdi 60hz kullanamıyorum. Kasiyo la bu diyorum arkadaşlara🙃

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emre Erdoğan
Valla bende bişey var kesin. 60hz den 165hz e geçtim farkı anlamadım ilk başlarda. Nerdeyse göz doktoruna gidecektim. Şimdi 60hz kullanamıyorum. Kasiyo la bu diyorum arkadaşlara🙃
Hz farkı gözle hissedilebilir kabul.Kumaş ve doku kaliteside hissedilebilir ama yaptığın pad nano teknolojiyle craysis gibi MAKSİMUM KONFOR modu felan yoksa 800 tl fiyat yazamazsın kardeşim :D

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,524
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Çok güzel oyundu. Maksimum güç favorimdi. Artık mevcut mouse pad ile yola devam 👍
Hz farkı gözle hissedilebilir kabul.Kumaş ve doku kaliteside hissedilebilir ama yaptığın pad nano teknolojiyle craysis gibi MAKSİMUM KONFOR modu felan yoksa 800 TL fiyat yazamazsın kardeşim :D

Top Bottom