Neler Yeni

Klasse tiger Longteng Huoyun Special Edition alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
584 TL alınır mı? Elim terler, mouse ıslanması yapısını bozar mı? Önerir misiniz?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,289
İsim
Oğuz
Alınır. Kullanıyorum müthiştir.

d0c415cd-895b-411d-9635-310a0f082371.jpg

PunkiesT

80+ Bronze

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,289
İsim
Oğuz
Elim terliyor, mouse yapısını bozar mı?
İster istemez oyun oynarken terliyor zaten önüne geçilemez. Zamanla her mousepadde fazlalıkla kullandığınız bölge yıpranır. Hafif ıslak bezle her gün tozunu alırsınız yeterli. Oyun oynarken bir kayıp hissetmedim, kayma hissi gitmiyor yani. SteelSeries'de kaymaz hale getiriyordu ama bunda öyle bir şey yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yüzeyi zımpara gibi çok sert Amazondan alıp iade etmiştim . Sonra bunu almıştım kullanıyorum 1 aydır.
Alakasız yorum. Sert falan değil dostum ne alaka. Zımpara gibi olsa skatezleri çizer ama gram çizme yok. Sana kötü gelen bir şeyi önermeyeceksin diye bir şey yok. Bana göre de SteelSeries berbattır. Birde simsiyah, terleyince bembeyaz ter izi kalıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İster istemez oyun oynarken terliyor zaten önüne geçilemez. Zamanla her mousepadde fazlalıkla kullandığınız bölge yıpranır. Hafif ıslak bezle her gün tozunu alırsınız yeterli. Oyun oynarken bir kayıp hissetmedim, kayma hissi gitmiyor yani. SteelSeries'de kaymak hale getiriyordu ama bunda öyle bir şey yok.

Alakasız yorum. Sert falan değil dostum ne alaka. Zımpara gibi olsa skatezleri çizer ama gram çizme yok. Sana kötü gelen bir şeyi önermeyeceksin diye bir şey yok. Bana göre de SteelSeries berbattır. Birde simsiyah, terleyince bembeyaz ter izi kalıyor.
Qck arasında kalmıştım, teşekkürler. Alıyorum.

Yüzeyi zımpara gibi çok sert Amazondan alıp iade etmiştim . Sonra bunu almıştım kullanıyorum 1 aydır.

İster istemez oyun oynarken terliyor zaten önüne geçilemez. Zamanla her mousepadde fazlalıkla kullandığınız bölge yıpranır. Hafif ıslak bezle her gün tozunu alırsınız yeterli. Oyun oynarken bir kayıp hissetmedim, kayma hissi gitmiyor yani. SteelSeries'de kaymaz hale getiriyordu ama bunda öyle bir şey yok.

Beyler kullandığım dandik ucuz mousepad var. Yeni almak boşa masraf mı olur yoksa değiştireyim mi? Klavye hp omen, mouse steelseries Prime alıcam. Mouse pad'de değiştirmeli miyim?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,289
İsim
Oğuz
Beyler kullandığım dandik ucuz mousepad var. Yeni almak boşa masraf mı olur yoksa değiştireyim mi? Klavye hp omen, mouse steelseries Prime alıcam. Mouse pad'de değiştirmeli miyim?
Kaliteye ve oyundaki konforuna önem veriyorsan verilir. Benimki gibi PC ortamın güzel gözüksün istiyorsan alınır yani.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
584 TL alınır mı? Elim terler, mouse ıslanması yapısını bozar mı? Önerir misiniz?
Alınır tam bir e sporcu mouse'u benim görüşüm , tabii ki çok daha iyileri var ama fiyat bandındaki en iyi mousepad.

PunkiesT

80+ Bronze

Gayette sert bir yüzeyi fareyi kullanırken elim çok sürtündüğü için elimi bayağı hırpaladı yüzeyi sert kullandım . Steelseries sana berbat gelmiş bana değil olabilir toz tutabilir ama Huoyunu beğenmedim yani sen beğendin diye beğenmek zorunda değilim sanırım

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,289
İsim
Oğuz
Gayette sert bir yüzeyi fareyi kullanırken elim çok sürtündüğü için elimi bayağı hırpaladı yüzeyi sert kullandım . Steelseries sana berbat gelmiş bana değil olabilir toz tutabilir ama Huoyunu beğenmedim yani sen beğendin diye beğenmek zorunda değilim sanırım
Zorundasın demedim ama satın alacak kişinin kafası karışıyor. Espor ile uğraşıp saatlerce oynayan kişilerin elleri ağırmıyor ama 2-3 saat oyun atıp çıkanların ağırıyor niyeyse anlamadım gitti. Şu mis gibi mousepade bu yorumu yapanların ne hassas eli varsa, bebek eli sanki.
Normal mousepade göre yüzeyi sert ve biraz tırtıklımsı yapısı var ama tamamen kumaşıyla ilgili. İlk kim zımpara yorumunu yaptıysa herkes zımpara gibi elim ağırdı yazıyor. O tırtıklı yapı daha iyi kaymasına olanak sağlıyor. Evet tırtıklı ama elim kızardı ağırdı vs çok yanlış incelemeler.

PunkiesT

80+ Bronze
Zorundasın demedim ama satın alacak kişinin kafası karışıyor. Espor ile uğraşıp saatlerce oynayan kişilerin elleri ağırmıyor ama 2-3 saat oyun atıp çıkanların ağırıyor niyeyse anlamadım gitti. Şu mis gibi mousepade bu yorumu yapanların ne hassas eli varsa, bebek eli sanki.
Normal mousepade göre yüzeyi sert ve biraz tırtıklımsı yapısı var ama tamamen kumaşıyla ilgili. İlk kim zımpara yorumunu yaptıysa herkes zımpara gibi elim ağırdı yazıyor. O tırtıklı yapı daha iyi kaymasına olanak sağlıyor. Evet tırtıklı ama elim kızardı ağırdı vs çok yanlış incelemeler.
Sorunlumusun anlamadım ben sabahtan akşama kadar oyun oynuyorum bu 1nci beni tanımıyorsun buda 2nci kullandım buda 3ncü yüzeyi sert zımpara gibi bu benim yorumum senide alakadar etmez ben sert ve zımpara gibi buluyorum sen yumuşak bulursun buda beni alakadar etmez......

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,040
Üyeler
157,881
Son üye
mlihgnlalan
Top Bottom