Neler Yeni

Klavyeme kola döküldü

Suwariba

80+ Silver
fn tuşunun olduğu kısma azcık döküldü dün direk sildim bişey olmamıştı çalışıyordu gayet güzel, bugün sadee fn tuşu yapışarak gelmeyee başladı geç geliyo yani, çalışması için daha sert basmam gerekiyo ve tuşa bastıktan sonra geç yukarı kalkıyo galiba tuşun içine girip yapışmış kola anlamadım tam sorun olurmu böyle kullansam?

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
Kola yapışmış oraya işte bir süre sonra hiç basılmayabilir.

TEŞKİLAT

80+ Silver
fn tuşunun olduğu kısma azcık döküldü dün direk sildim bişey olmamıştı çalışıyordu gayet güzel, bugün sadee fn tuşu yapışarak gelmeyee başladı geç geliyo yani, çalışması için daha sert basmam gerekiyo ve tuşa bastıktan sonra geç yukarı kalkıyo galiba tuşun içine girip yapışmış kola anlamadım tam sorun olurmu böyle kullansam?
Ben de çay dökmüştüm şekerli olduğu için senin dediğin gibi oluyor.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
klavye mekanik değilse tuşu çıkarıp, yuvasını kulak çubuğuna kolonya döküp temizleyebilirsin. zamanla daha çok yapışabilir.

Lolcü Buse

80+ Bronze
klavye mekanik değilse tuşu çıkarıp, yuvasını kulak çubuğuna kolonya döküp temizleyebilirsin. zamanla daha çok yapışabilir.
mekanik klaveyelerde tuşlar çıkartılmıyor mu

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Benim membran klavye üzerine sprite dökülmüştü gittim klavyeyi tamamen yıkadım hala kullanıyorum 3 senelik klavye 😂

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Klavye Good game

Avolay

80+ Gold
Monster laptopuma dökülmüştü , doğruca belli hareketlerle sadece klavyede sınırlı kalmasını sağladım (Expertiz onayladı). Aylarca kullandım gittikçe azalıyor o etki bilgisayarı ilk açtığında o tuşlara 20 kere falan bas. En son WIN tuşu bozuldu sadece

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
Monster laptopuma dökülmüştü , doğruca belli hareketlerle sadece klavyede sınırlı kalmasını sağladım (Expertiz onayladı). Aylarca kullandım gittikçe azalıyor o etki bilgisayarı ilk açtığında o tuşlara 20 kere falan bas. En son WIN tuşu bozuldu sadece
Benimde laptobuma bilmeden dökülmüş o yüzden ortası delik.

Lolcü Buse

80+ Bronze

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İleride hiç basmaz falan o yüzden tuşu çıkar iyice temizle orayı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,677
Üyeler
157,110
Son üye
ainulindale
Top Bottom