Neler Yeni

KLİMA ALACAĞIM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
Kaira
Samsung, Daikin, Arçelik, Sıgma Satış yapıyoruz müşterilerde gayet memnun. Bir kaç kişinin dediği gibi Arçelik Aliminyum boru takabiliyor. Almadan önce Müşteri Hizmetlerine bu konu hakkında bilgi istediğini söylediğinde hangi modelde takılıp takılmadığını söylüyorlar zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:
Kaira marka nasıl sizce 18k btu olarak 30 bin TL fiyatı var özellik olarak inverter ve wifi Kontrol özellikli. Sizce alınır mi.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
DAIKIN nin yan ürünü kaira modelleri. DAIKIN kaliteli markadır. Satışını aktif yapıyoruz.

Şuan piyasada klima stoğu sıkıntı yaşanıyor. Kimse stok açmıyor maalesef açanda fiyatları yükselterek açıyor. Arz talep muhabbeti var şuan.

Son düzenleme:

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut

Kaira DTXR35E almıştım gecen sene ben memnunum. 12bintl 6 taksit​

Benim attığım modelin 12k Btu versiyonu bu sanırım. Şu anda 26 bin lira normalde aklımda bu vardi 18k BTU versiyonu 30k aradaki 4 k farka 18k BTU almak daha mantıklı diye düşünüyorum.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Benim attığım modelin 12k Btu versiyonu bu sanırım. Şu anda 26 bin lira normalde aklımda bu vardi 18k BTU versiyonu 30k aradaki 4 k farka 18k BTU almak daha mantıklı diye düşünüyorum.
bence o farka değer

bence o farka değer
https://www.koctas.com.tr/gree-aphro-duvar-tipi-inverter-klima-18000-btu/p/1000458189 bu da var arasındaki farklara bakabilir ona göre alabilirsin

GREE nin dış ünitesi falan kairadan daha iyi diye biliyom

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
bence o farka değer

https://www.koctas.com.tr/gree-aphro-duvar-tipi-inverter-klima-18000-btu/p/1000458189 bu da var arasındaki farklara bakabilir ona göre alabilirsin

GREE nin dış ünitesi falan kairadan daha iyi diye biliyom
GREE markasını da çok önerdi arkadaşlar ama bütçemi ucu ucuza zorladığım için malesef alamıyorum.

Şu anlık kararım https://www.hepsiburada.com/kaira-d...j-dahil-p-HBCV00000FR3CS?magaza=Kaira Türkiye bu model olacak gibi 2 gün içerisinde sipariş vereceğim inşallah.

Kankam valla bizim durumunuzu yaşamaktansa bırak evi ısıtmaya çalış daha iyi derim ölüyoruz burada hava 42 derece nem %87
Welcome to Mersin.

ridvan k

80+ Bronze
GREE markasını da çok önerdi arkadaşlar ama bütçemi ucu ucuza zorladığım için malesef alamıyorum.

Şu anlık kararım https://www.hepsiburada.com/kaira-dtxr50e-18000-btu-wifi-a-inverter-duvar-tipi-klima-montaj-dahil-p-HBCV00000FR3CS?magaza=Kaira Türkiye bu model olacak gibi 2 gün içerisinde sipariş vereceğim inşallah.

Kankam valla bizim durumunuzu yaşamaktansa bırak evi ısıtmaya çalış daha iyi derim ölüyoruz burada hava 42 derece nem %87
Welcome to Mersin.
Knk yazın buralar oralara göre cennet yemin ediyorum
su an gece vakti bir hırka almadan cikmak adamı üşütür

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
Knk yazın buralar oralara göre cennet yemin ediyorum
su an gece vakti bir hırka almadan cikmak adamı üşütür
Bir gün van hakkında hayallere dalacağım hiç aklıma gelmezdi 😁 Bu arada arkadaşım orda askerlik yaptı çocuk sözleşmeli kalmayı düşünüyordu kışı görünce şafak saymaya başladı oranın da kışı adam öldürüyor galiba

ridvan k

80+ Bronze
Bir gün van hakkında hayallere dalacağım hiç aklıma gelmezdi 😁 Bu arada arkadaşım orda askerlik yaptı çocuk sözleşmeli kalmayı düşünüyordu kışı görünce şafak saymaya başladı oranın da kışı adam öldürüyor galiba
İlçeler ole knk malesef

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular