Neler Yeni

KLİMA ALACAĞIM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Lokman Doğan
A101e 30kya 18lik samsung klima gelmişti

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
GREE bence baya iyi bi marka. Arçelik vs her şeyi üreten firmalardan almayın bence. Ben kaira kullanıyorum memnunum. Ama gree öneririm daha kaliteli

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Lokman Doğan
Arçelikten uzak dur kesinlikle dış ünitesi bakir yerine alüminyum kullanıyorlar bu da ilerde sorun çıkarıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta alırken sorun dış ünitede bakır mi alüminyum mu kullanıldığını

ridvan k

80+ Bronze
Dostlar selamlar, klima arayışındayım bir an önce karar verim almam gerekiyor.

Kendimce yaptığım araştırmalarla bu modeller arasındayım. Kaira Markasına Wifi kontrol özelliği ve fiyat konusunda biraz daha sıcak bakıyorum. Wifi kontrol özelliği ne kadar önemli, hangi model F/P olarak iyi yardımcı olursanız sevinirim. Sizlerin de önerilerine açığım.

Not: 12000 BTU VE 18000 BTU Arasında çok kararsızım evimiz 3+1 ama 100 metre kare civarında. Planım şu yönde klimayı odama takıp evi de serinletmesini bekliyorum. Öyle çok bir beklentim yok, Mersin sıcağında evimizde nefes alabilelim yeter.
Mille sıcaktan bunaldığı icin klima alır ben hala odamda ısınsın die elktrikli soba yakıyorum gercekten enterasan
Bu arada ciddiyim

Arthur61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Samet Albayrak
Kaira iyidir, geçen ay aldım. Aklında bulunsun vakumlama yapmıyor bazen servisler. Taktırırken vakumlama yapmasını isteyin ve gözleyin.

Son düzenleme:

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
Diger odalar icin kesinlikle 18binlik al ve baymak öneririm ic malzeme kalitesinden dolayı
Hangi modele bakmalıyım

en uzun ömürlülüüler arçelik diye biliyorum ama soğutma performansı olarak mitshubisiyi öneriyorlar genelde kklimacılar
Mitsubishiler 9k btu olanlar 30k fiyatı var yanına yaklasamam bütçe konusunda

Buna bakabilirsin arceligin yan markasi spor salonumuzda kullaniyoruz 2 senedir
18binlik arcelik mi 24binlik altus mu deseler 24binlik altus tercih ederim. Bütün evi soğutursun

Bu araştıracağım bakalım ama ailem daha 18k Btu klimaya çok derken bunu nasıl anlatacam bilmiyorum:)

Benim yazlık küçük 70m2 2+1 24 btu baymak elegant plus var tüm odaların kapısını açıp klimayı çalıstırınca güzel sogutuyor evi yurt dışı marka alıcaksan mutsıbıshı electrıc, türk malı alıcam dersen baymak başka marka bakma derim
Markalarla ilgilenmiyorum fp olsun iş görsün yeter. Baymak elegant plus 18 olan 42 bin fiyati var bütçemi çok çok aşıyor 12 btu olani 26 bin lira fakat 12nin herkes yetersiz olacağını söylüyor

A101e 30kya 18lik samsung klima gelmişti
Dediğin ürünü buldum ama onlinelerde bile yok tükenmiş. Diğer sitelerde ise 40 k fiyatta

GREE bence baya iyi bi marka. Arçelik vs her şeyi üreten firmalardan almayın bence. Ben kaira kullanıyorum memnunum. Ama gree öneririm daha kaliteli
Gree baktimda 39 bin fiyatı bütçemi aşıyor o yüzden daikinin yan ürünü olduğunu öğrenince kaira modeline gittim greeden.

Son düzenleme:

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Lokman Doğan
Dediğin ürünü buldum ama onlinelerde bile yok tükenmiş. Diğer sitelerde ise 40 k fiyatta
bölgedeki A101lere sorun dün satışa çıktı belki 1 tane kalmıştır

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
Arçelikten uzak dur kesinlikle dış ünitesi bakir yerine alüminyum kullanıyorlar bu da ilerde sorun çıkarıyor

Hatta alırken sorun dış ünitede bakır mi alüminyum mu kullanıldığını
Dikkate alacağım

bölgedeki A101lere sorun dün satışa çıktı belki 1 tane kalmıştır
A101lere bakmaya çıksam şimdi bulsam bile marketler peşin fiyatına 9 taksit yapıyor mu

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Lokman Doğan
Dikkate alacağım

A101lere bakmaya çıksam şimdi bulsam bile marketler peşin fiyatına 9 taksit yapıyor mu
eskiden yapıyorlardı şu an bilmiyorum sorman lazım

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
Mille sıcaktan bunaldığı icin klima alır ben hala odamda ısınsın die elktrikli soba yakıyorum gercekten enterasan
Bu arada ciddiyim
Nerede yaşıyorsun söyle oraya taşıyalım

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
Kaira iyidir, geçen ay aldım. Aklında bulunsun vakumlama yapmıyor bazen servisler. Taktırırken vakumlama yapmasını isteyin ve gözleyin.
Çok teşekkür ederim bilgilendirme için dikkate alacağım.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Samsung, Daikin, Arçelik, Sıgma Satış yapıyoruz müşterilerde gayet memnun. Bir kaç kişinin dediği gibi Arçelik Aliminyum boru takabiliyor. Almadan önce Müşteri Hizmetlerine bu konu hakkında bilgi istediğini söylediğinde hangi modelde takılıp takılmadığını söylüyorlar zaten.

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için dikkate alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom