Neler Yeni

Kodlama öğrenmek istiyorum nereden başlamalıyım

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Hayatında kaç satır kod yazdın kardeşim?
Python ile geliştirebildiğin her şeyi Jave veya C# ile yada C++ ile de geliştirebilirsin. Alana göre dil diye bir şey yok. Bir tek WEB için geçerli bir durum. Orada da HTML içinde çalışan kod ve Sunucu tarafında yapılan işlemler olarak bir fark var. Ve sadece Javascript için geçerli. CSS zaten bir işaretleme dili.

Bilmediğin bir konuda neyi iddialaşıyorsun?
Mikroişlemcileri Python ile kodla bakalım. Bilmişlik taslama. Merak etme bolca yazdım. Yazmaya da devam ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankacım ben kıyaslama yapmadım ki zaten ayrıca diğer dillerle kıyaslama yapmak için ilk cevabında yazdığın ibareler aynı alan için geçerli olan diller konu olacaksa saçma olmaz.
Genel olarak konuştuğun için hatalı. Eğer "yapay zeka alanında" Python, Java'dan daha iyidir gibi ifade kullansaydın haklıydın.

Son düzenleme:

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Mikroişlemcileri Python ile kodla bakalım. Bilmişlik taslama. Merak etme bolca yazdım. Yazmaya da devam ediyorum.

Genel olarak konuştuğun için hatalı. Eğer "yapay zeka alanında" Python, Java'dan daha iyidir gibi ifade kullansaydın haklıydın.
Tamam kanka

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan

Bu palavracılar da hep böyle laf altında kalmamak için bin bir takla atarlar.
https://micropython.org/

3fenizz_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Doğan
Maalesef katılmıyorum. "Hayatında kaç satır kod yazdın?" gibi bir soru sormazsanız da sevinirim. Çok satır yazdım çünkü. Her dil ile her şey yazılabilir mi? Evet. Ancak her dil ile her şeyi yazmak mantıklı mı? Bu soru üzerinde düşünmem bile. Bu sorunun cevabının "kesinlikle hayır" oluşu insanların yüzüne tokat gibi çarpıyor maalesef.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Maalesef katılmıyorum. "Hayatında kaç satır kod yazdın?" gibi bir soru sormazsanız da sevinirim. Çok satır yazdım çünkü. Her dil ile her şey yazılabilir mi? Evet. Ancak her dil ile her şeyi yazmak mantıklı mı? Bu soru üzerinde düşünmem bile. Bu sorunun cevabının "kesinlikle hayır" oluşu insanların yüzüne tokat gibi çarpıyor maalesef.
40 ayrı dil öğren o zaman. Sana kolay gelsin.

3fenizz_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Doğan
Teşekkür ederim. Siz de insanlarla üslubunuzu düzeltmeyip, insan dışındakı canlılarla iletişiminizi sürdürmeye devam edin. Sİzi sadece onların anlayacağını düşünüyorum. İyi günler.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Sen de multi hesaplar açarak kendini haklı çıkarmaya çalış.

Top Bottom