Neler Yeni

Kokteylerin alkol oranı ?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,405
İsim
Taha yücel
Beyler mekanlardan alkol oranlarını ayarlaya biliyormuyuz isteğe bağlı pazar günü bi mekana gitcem yaşıtlarım yok yanımda büyükler var çok fazla alkol içmem arada bi oda 1 şişe bira felan anca kokteyl içmek istiyorum
Screenshot_11.png

mekanın sevilen kokteylerinden biri bundan alıcam sarhoş felan etmez dimi 1 bardağı

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,415
İsim
Ümit Can
Beyler mekanlardan alkol oranlarını ayarlaya biliyormuyuz isteğe bağlı pazar günü bi mekana gitcem yaşıtlarım yok yanımda büyükler var çok fazla alkol içmem arada bi oda 1 şişe bira felan anca kokteyl içmek istiyorum
Alıntıyı görüntüle
mekanın sevilen kokteylerinden biri bundan alıcam sarhoş felan etmez dimi 1 bardağı
alkol oranını geç de içeceğin yanında dert dinleyecek konsomatris de hediye ediyor galiba işletme o fiyat ne olm?

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,415
İsim
Ümit Can
Mekan bağdat caddesinde güzel bir mekan da en son kokteyler 300 dü ne ara 530 oldu anlamadım
evde aynısını yapsan daha ucuza gelir yanında 35lik şişe de kalır. Manitayı öyle ikna et ben baristalık yaptım de kızla buluşmadan 2 gün önceden bir iki kokteyl hazırlama videosu izle sonra uygula..

Son düzenleme:

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,405
İsim
Taha yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evde aynısını yapsan daha ucuza gelir yanında 35CL'lik şişe de kalır. Manitayı öyle ikna et ben baristalık yaptım de kızla buluşmadan 2 gün önceden bir iki kokteyl hazırlama videosu izle sonra uygula..
hocam etkinlik gibi bir şey bu kalabalık olucaz da 1 bardak kafa yapmaz dimi şaka maka

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Muhammet Çağrı

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,415
İsim
Ümit Can
hocam etkinlik gibi bir şey bu kalabalık olucaz da 1 bardak kafa yapmaz dimi şaka maka
Bir bardak kokteyl ile kafayı bulan erkek ⚽
Yok hocam yapmaz kokteyllerde bildiğim kadar max 10-20cl alkol koyuluyor.. Çay bardağa fazla gelince dökülmesin diye ucundan hüpletirken zaten 30cl falan içiyosun 😅

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Berat fatih
james bond alkol sahnesi izle her zaman sek içer.

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
faresiz
Resimde böyle görünüyorsa eline verdiklerinde kuş kabından hallice olur büyük ihtimal, etkisi bir anlam ifade etmez ama fiyatı ruhsal olarak dokuna bilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,595
Üyeler
142,760
Son üye
kaganbrn
Top Bottom