Neler Yeni

Kola içmek zayıflatır mı?

Ömerr_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ömer
Ben yıllardır kola içiyorum ve kilo alamıyorum zayıfım internette bir şey gördüm zayıf insanlar kola içerse daha da zayıflar kilolu insanlar içerse de daha da şişmanlar diyor doğru mu?

öncelikle kola kilo aldırmaz (su gibi içersen aldırır ancak) gazlı bir şey olduğu için midende şişlik yapar bu da tokluk hissidir. Sık kola içersen olsa olsa miden delinir en fazla kilo almazsın ,zayıflamak için de kola içilmez sağlıksız ama evet zayıflarsın. Onun yerine yemekte su içersen zayıflarsın içmezsen iştahın kesilmez su mideni doldurmaz çünkü ve daha çok yemek yersin.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Ben yıllardır kola içiyorum ve kilo alamıyorum zayıfım internette bir şey gördüm zayıf insanlar kola içerse daha da zayıflar kilolu insanlar içerse de daha da şişmanlar diyor doğru mu?
yok hocam öyle bir şey, gerekli kaloriyi geçtikten sonra kilo alırsın düşük kalori alırsan zayıflarsın

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
yok hocam öyle bir şey, gerekli kaloriyi geçtikten sonra kilo alırsın düşük kalori alırsan zayıflarsın
Günde bir iki bardak idealdir fakat gidip 2.5 litre kolayı ya da gidip 1.5 litre kolayı bitirmesin
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Ömerr_1

Kilodan ziyade o dişlerine zarar veriyorsun o asit o dişin minesini öyle bir aşındırıyor ki üff ileride sıcak soğua hassasiyet sorunu çekersin bilgin olsun

Ayrıca pipet kullan içerken bir nebze önlersin

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Günde bir iki bardak idealdir fakat gidip 2.5 litre kolayı ya da gidip 1.5 litre kolayı bitirmesin

@Ömerr_1

Kilodan ziyade o dişlerine zarar veriyorsun o asit o dişin minesini öyle bir aşındırıyor ki üff ileride sıcak soğua hassasiyet sorunu çekersin bilgin olsun
Ben 30 kilo verdigim donemde baya sekersiz kola iciyodum. Normal kola da seker fazla

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre
Zayıflatma işi saçma ama şekersiz kolalar 0 kalori olduğundan kilo vermek için kuliniyor

Top Bottom