Neler Yeni

Kollarım çok ince ne yapmalıyım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,827
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bendede aynı, kollarını aktif kullanmadığından ve masa başında oturduğundan dolayı olan bir durum. Kemiklerin ince ise biraz uğraşman gerek kalınlaştırmak için, çünkü çok yük kaldırırsan kırılabilir. (Hiç yaşamadım fakat ağır kaldırınca kemiklerimin sızladığını söyleyebilirim ve bıraktıktan sonra hep diyorum ki, az daha asılsam kırılacakmış)
bahsettiklerinin yanında genetiklede alakalı bir durum ben sporda yapıyorum 40 cm kol var şuanda ama ön kol bileklerim vs benimde çok ince bacaklarım çok kalın (44 cm di obezken orasını karıştırmıyorum)

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Benim spora başlamadan arka kolum belirgindi biraz çalışınca tamamen ortaya çıktı hayla yağlıyım ama genetik çok etki ediyor benim genetiğim iri olduğu için bazı hareketlerde zorlanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Paşadöner
maalesef olmaz spor salonuna gidebilirsin orda sana gösterirler hem yanlış da yapmazsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok fazla da zorlar isen bu sefer kolların daha incelir haberin olsun.
Hocam ama benim arkadaşım yapıyor 2 dambıl la 1 sene oldu okuzlari çok genişledi ve kolları kalınlaşti baya eskisine göre

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Eren
Hocam ama benim arkadaşım yapıyor 2 dambıl la 1 sene oldu okuzlari çok genişledi ve kolları kalınlaşti baya eskisine göre
Tam bilmeden durumunu bişe söylemek istemiyorum ama sporda genetik izin verirse 5x kg dumbell la bile öküz(güç olarak) gibi olabilirsin tabi süreç olması gereken kesinlikle farklı işleyecek ama mümkün. Sen şimdi ön kolmu çalışmak istiyorsun? Dumbellların kaç kg?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Soldaki omuz kalınlaştırmak sağdaki omuz genisletmek için diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam dambıl flan var bar da var da en etkili hareketler ne olur bilemiyorum
soldaki ve sagdaki ayri hareket degil hareketin yapilis sekli, konular hakkinnsa bilginiz yoksa yorum yapmanizi onermem

hareketin adi lateral raise bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Paşadöner
Tam bilmeden durumunu bişe söylemek istemiyorum ama sporda genetik izin verirse 5x kg dumbell la bile öküz(güç olarak) gibi olabilirsin tabi süreç olması gereken kesinlikle farklı işleyecek ama mümkün. Sen şimdi ön kolmu çalışmak istiyorsun? Dumbellların kaç kg?
Hocam yani ikiside kolllarimi normal bir hale getirmek istiyorum kaslı olmasın normal olsun zayif gozukmesin yeter hatırlamıyorum ağırlıklarım başka yerde ama 5-10 kg ağırlıklar var

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Eren
Hocam yani ikiside kolllarimi normal bir hale getirmek istiyorum kaslı olmasın normal olsun zayif gozukmesin yeter hatırlamıyorum ağırlıklarım başka yerde ama 5-10 kg ağırlıklar var
Burdan edebileceğim yardımı etmeye çalışırım ama temelin ve bilgin yoksa evden çalışmak zor olur ya pt koçluk alacaksın intten ya da spor salonunu yapacaksın. Anladığım kadarıyla pek kasla işin yok o yüzden spor salonuna gitmeyeceksin. En temizi şunun gibi
1714839592105.png

Bench sehpası yerin herhangi bi yerde ağırlıklarını alıyorsun yukarı aşağı kaldır 5kg bile fazla gelir başlarda ö yüzden baktın bilek yoruldu bırak 8 tekrar 3 set yap set boşluklar
1714839733491.png

1714839778467.png

şu hareketi dumbelları ilk konumda ağırlık kısımları aşağı ve yukarı bakarken kaldırmak ve sonra fotoraftaki haline almak eğer bicep çalışmak istemiyorsan dirseğin 90 dereceye geldiğin tekrar sayabilirsin. Bunu ilk günler abartmamak şartıyla istediğin kadar yapabilirsin.

Buradan alabileceğin yardım bu kadar olur ne yazıkki ötesine geçemeyiz. Prof bi fitness koçuna danışmanı öneririm.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Yusuf Armanc
Bol giyinin hocam ben öyle hallediyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,756
Üyeler
141,887
Son üye
turkerkasta
Top Bottom