Neler Yeni

Komşularla beraber ortak ağ kullanmak

Emreakgun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Akgün
Merhaba arkadaslar.

Ben Türknet kullanıcısıyım. komsumuzun çocuğunun onilen eğitimi olduğu için bizden kablolu şekilde intranet çekmek ıstıyor. Binada boş port olmadığı kendileri bir abonelik başlatamıyorlar. Kendı internetimden onlara kablo çeksem herhangi bir sorun olur mu ? Böyle seyler suc olarak sayılıyor mu?
@Abdullah Hacıgül
okudugunuz için teşekkür ederim iyi günler dilerim

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Eğer bir suç işlerse internet üzerinden size de dokunabilir.
Onun dışında sorun olmaz diye düşünüyorum.

Connor Kenway

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Yusuf K
Merhaba arkadaslar.

Ben Türknet kullanıcısıyım. komsumuzun çocuğunun onilen eğitimi olduğu için bizden kablolu şekilde intranet çekmek ıstıyor. Binada boş port olmadığı kendileri bir abonelik başlatamıyorlar. Kendı internetimden onlara kablo çeksem herhangi bir sorun olur mu ? Böyle seyler suc olarak sayılıyor mu?
@Abdullah Hacıgül
İnternet üzerinden suç işlerlerse size dokunabilir ayrıca internet hızınız yüksek değilse internet ağır yük sebebiyle çok yavaşlıyor kendim deneyimledim 👍

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Kanunen yasak diye biliyorum. Ama sorun olmaz beraber kullanan komşum vardı. 5 yıl kullandılar sorun olmadı.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Bilemiyorum ama zamanında ben de kullandım uzunca bir süre(5-6 yıl felan) sıkıntı çıkmadı. Mecburduk yani.

Klnst

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Moni trix
Merhaba arkadaslar.

@Abdullah Hacıgül
evet kanunen yasak ama yapan kişi sayısı oldukça fazla çok bi sıkıntı olmaz gibi

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Merhaba arkadaslar.

@Abdullah Hacıgül
çilekeş olursun internet aşırı yavaşlıyor yardım etcem dersen senin kararın

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Merhaba arkadaslar.

@Abdullah Hacıgül
Şahsen tavsiye etmem hocam. Yapacakları tek illegal bir işlemde kimse onların kapısına dayanmaz, direkt olarak sizin kapınıza dayanırlar. Ki sadece illegal işler değil, siyasetçiler, devlet büyüklerine küfür vs. gibi konularda da direkt sizi bulurlar. O yüzden bence hiç bu işlere girmeyin.

Emreakgun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Akgün
çilekeş olursun internet aşırı yavaşlıyor yardım etcem dersen senin kararın
80 mb hız var onlar wifi olarak kullanacak sadece bide eskı pc leri var bir sıkıntı cıkacagını sanmıyorum sahsen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilemiyorum ama zamanında ben de kullandım uzunca bir süre(5-6 yıl felan) sıkıntı çıkmadı. Mecburduk yani.
suan boş port yok olsa bağlatcaklar yani mecburen boyle yapıyorlar onlarda

İnternet üzerinden suç işlerlerse size dokunabilir ayrıca internet hızınız yüksek değilse internet ağır yük sebebiyle çok yavaşlıyor kendim deneyimledim 👍
80 mb hız var onlar wifi olarak kullanacak sadece bide eskı pc leri var bir sıkıntı cıkacagını sanmıyorum sahsen

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,904
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tuğra
Merhaba arkadaslar.

@Abdullah Hacıgül
Kullanma kanka bizde şu anda komşularla kullanıyoruz İnternet hiç çekmiyor evde genelde mobil veri kullanıyorum yani senin anlayacağın internet hızı baya bi düşüyor (

Emreakgun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Akgün
Kullanma kanka bizde şu anda komşularla kullanıyoruz İnternet hiç çekmiyor evde genelde mobil veri kullanıyorum yani senin anlayacağın internet hızı baya bi düşüyor (
türknet kullandıgım cok sukur oyle bırsey basıma gelmıyor :)

Kanunen yasak.
Eğer BTK Veya Siber Suçlar ile ilgili bir işlem yapılırsa bundan etkilenirsiniz.
Hmm anladım. Öyle birsey yapcak insan değillerdir insallah :))

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,051
Üyeler
153,493
Son üye
Nomorepain
Top Bottom