Neler Yeni

Konsol mu pc mi ?

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Konsol kullanıcısı olarak yazıyorum 2-3 ay sonra aldığıma pişman oldum oyun fiyatları çok pahalı çünkü ben sürekli oyun alırım konsol bir kenarda kalmaz diyorsan alabilirsin bana sorarsan kesinlikle PC.

• Beğen
Reaksiyonlar: Mtkn

Mtkn

80+
Konsol kullanıcısı olarak yazıyorum 2-3 ay sonra aldığıma pişman oldum oyun fiyatları çok pahalı çünkü ben sürekli oyun alırım konsol bir kenarda kalmaz diyorsan alabilirsin bana sorarsan kesinlikle PC.
Evde PC var oyun dışında iş görüyor yavaş yavaş oyunları alırım 2 oyun hazırda var konsolda birsürü üyelikte oyunlar falan var 1 aylık ne alsam

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Amacın sadece oyunsa konsoldan yanayım ben.

• Beğen

~~Kamuran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
~~Kamuran
Kankam sen ne istiyorsan onu al. Diyorsun zaten günlük işlerimi yapabilecek bir pc var ama oyun için yok. Sen hangisini seviyorsan onu al. He şöyle bir şey var last of us falan öyle oyunları oynayamıyoruz ama konsolda bütün oyunları oynayabilirsin. Online dışında. Sıkar.
Ben pc almayı tercih ederdim ama konsol da yüksek grafikli oynarsın. Sistem toplarsan o fiyata 2 seneye kalmaz ultra oynayamazsın diye düşünüyorum. O fiyata ben olsam konsol alırdım.

• Beğen

logitechg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Razer Lancehead
Pc den sırf oyun oynamayı dusunuyorsan hiç bulaşma bence konsol daha mantıklı olur. Ama pcde imkanların daha geniş

• Beğen

Mtkn

80+
Kankam sen ne istiyorsan onu al. Diyorsun zaten günlük işlerimi yapabilecek bir PC var ama oyun için yok. Sen hangisini seviyorsan onu al. He şöyle bir şey var last of us falan öyle oyunları oynayamıyoruz ama konsolda bütün oyunları oynayabilirsin. Online dışında. Sıkar.
Ben PC almayı tercih ederdim ama konsol da yüksek grafikli oynarsın. Sistem toplarsan o fiyata 2 seneye kalmaz ultra oynayamazsın diye düşünüyorum. O fiyata ben olsam konsol alırdım.
O zaman konsol alacağım yardımınız için teşekkürler 😊

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Dostum Xbox almana gerek yok, 4500'e PC alıp Gamepas aracılığıyla oradaki tüm oyunları oynayabilirsin.
Tüm değil diye biliyorum çok kısıtlı ve küçük kısmı

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,475
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Tüm değil diye biliyorum çok kısıtlı ve küçük kısmı
Sürekli genişliyor, diğer oyunlarda var ama arkadaşın hiçbir ekipmanı vs. olmadığı için konsolu tercih etmesini mantıklı buldum.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
  • Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç