Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jacket

80+ Silver
Konuyla alakası yok ama steam artık TL yerine dolara geçti (türkiye için)
Bu zamanlarda pc alınmaz hale geldi şu anlık için en iyisi konsol gibi görünüyor.

@Yunus274 hocam siz ne düşünüyorsunuz?
Ülkenin ekonomik durumu ortada Steam olması gerekeni yapmış böyle çöp bir ekonomide olacağı budur insanlar zamanında PS deki oyun fiyatlarına çok laf ediyorlardı çok pahalı şöyle böyle şu an laf ettikleri PS Türkiye'den ayrılmasına rağmen mağazasında TL kullanıyor ve şaka değil şu an en ucuz oyun oynayacağınız platform Steam son kale falan da değildi ha tabi sonra ne olur bilemem dolara geçse Steam gibi yapsa PS yanlış bir şey mi yapar tabi ki de hayır bunu düşünmek bile cahilliktir kimsenin derdi değil Türkiye'nin çöp ekonomisi insanların önce asıl sorunun ülkede olduğunu anlamalılar bunu anlamaları lazım Steam'mı geç A ya da B firmasının fiyat artışı yapar ya da ülkeden çekilirse bunun sebebi çöp ekonomimizdir yabancı firmaların derdi değil gariban Türk gençleri oyun oynuyor dur da yardım edelim falan diye düşünmüyorlar bunlar lan senin devletinin seni düşündüğü yok elin yabancı firması ne yapsın ama düşük IQ'lü Xbot fanboyları öyle mi ona da bir kulp buluyorlar Steam zamlandı PS Plus zamlandı Xbox çok ucuz ağlayın falan diye yorum yapıyorlar örnek PS Plus TR de zam yediğinde sevinçten dört köşe olan orangutanlar vardı 10 gün sonra Game Pass zam yiyecek bakalım ona da sevinçten dört köşe olacaklar mı bu TOXİC Xbot kitlesine ne kadar laf söylesem az zihinsel olarak bitmişler onlar neyse işin özü hedef alacağımız kişiler firmalar değil bu ülkeyi böyle rezil yöneten palyaçolardır hala onca olaya rağmen AKP'ye oy atıp bir şeylerin değişeceğini zanneden cahillerdir benim diyeceklerim bunlar.

Uzun uzun bazı orangutan kitleyi yine dayanamayıp eleştirdikten sonra evet PC'de oyun oynanmaz hale geldi sadece fiyat olarak değil sistem gereksinimleri olarak da PC'ye asla o paraları veremez kolay kolay kimse hadi zar zor verdi düzdü PC'yi bomboş ekranla karşılıklı birbirlerini mi izleyecekler oyun fiyatları ne olacak benim önerim PS5 alıp hem mükemmel baş yapıt PS özel oyunlarını oynamaları hemde PS Plus alıp 600'e yakın oyunun keyfine bakmaları olur.

Şu oyunun sistem gereksinimlerine baksanıza adamlar uçmuşlar RTX 4090 da DLSS 3.5 kapalı 32 FPS alıyorlar işte bu yüzden kesinlikle PC falan almayın asla önermiyor oyun fiyatlarını bir kenara bırakın hayvan gibi bir sisteminiz de olsa 1-2 yıl sonra eskiyecek TR ekonomisinde kolay kolay kimse PC de güncel teknolojiyi takip edemez şu an asla PC önermiyorum Xbox zaten demem gerek yok yazılarım ortada o çöpü aklınızdan bile geçirmeyin.
alan-wake-2-pc-requirements-1697834739853.png

KhVKgSGLEDVQsmqtffwWym-1200-80.png.webp

Son düzenleme:

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
Ülkenin ekonomik durumu ortada Steam olması gerekeni yapmış böyle çöp bir ekonomide olacağı budur insanlar zamanında PS deki oyun fiyatlarına da çok laf ediyorlardı çok pahalı şöyle böyle şu an laf ettikleri PS Türkiye'den ayrılmasına rağmen mağazasında TL kullanıyor ve şaka değil şu an en ucuz oyun oynayacağınız platform konsol ha tabi sonra ne olur bilemem dolara geçse Steam gibi yapsa PS yanlış bir şey mi yapar tabi ki de hayır bunu düşünmek bile cahilliktir kimsenin derdi değil Türkiye'nin çöp ekonomisi insanların önce asıl sorunun ülkede olduğunu anlamalılar bunu anlamaları lazım Steam'mı geç A ya da B firmasının fiyat artışı yapar ya da ülkeden çekilirse bunun sebebi çöp ekonomimizdir yabancı firmaların derdi değil gariban Türk gençleri oyun oynuyor dur da yardım edelim falan diye düşünüyorlar bunlar lan senin devletinin seni düşündüğü yok elin yabancı firması ne yapsın ama düşük IQ'lü Xbot fanboyları öyle mi ona da bir kulp buluyorlar Steam zamlandı PS Plus zamlandı Xbox çok ucuz ağlayın falan diye yorum yapıyorlar örnek PS Plus TR de zam yediğinde sevinçten dört köşe olan orangutanlar vardı 10 gün sonra Game Pass zam yiyecek bakalım ona da sevinçten dört köşe olacaklar mı bu TOXİC Xbot kitlesi zaten diyecek laf yok onlara işin özü hedef alacağımız kişiler firmalar değil bu ülkeyi böyle rezil yöneten palyaçolardır hala onca olaya rağmen AKP'ye oy atıp bir şeylerin değişeceğini zanneden cahillerdir ve en çok da o gün Steam TR den çekileceğini ve kur olarak USD ye geçeceklerini söylediğinde HAYAT BİTTİ diye dolaşan orangutanlara ayar oldum benim diyeceklerim bu kadar.
F9RnwEGXEAAuyS3

F9RqJ8GWQAAUhSl

F9RuerVXsAAcE_y

Uzun eleştirimden sonra evet PC artık alınmaz hale geldi şu an oyun oynamak isteyenler gözü kapalı PS5 alsınlar.
Hocam konudan bagımsız ama ps5 kıralamak için site öneriniz varmı

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Game Pass 4-5 adet platformda kullanılmasına rağmen sadece 30 milyon abone sayısına ulaşmışken, PS Plus tek platformda 50 milyona yaklaşmış durumda. Game Pass ve oyunlara zam geldikten sonra Türkiye'deki PC kullanıcıları ne yazık ki korsana yönelecektir. Xbox'ın Türkiye'deki geleceği Nintendo gibi bir şey olur kanımca.

Keyfen

80+ Bronze
Game Pass 4-5 adet platformda kullanılmasına rağmen sadece 30 milyon abone sayısına ulaşmışken, PS Plus tek platformda 50 milyona yaklaşmış durumda. Game Pass ve oyunlara zam geldikten sonra Türkiye'deki PC kullanıcıları ne yazık ki korsana yönelecektir. Xbox'ın Türkiye'deki geleceği Nintendo gibi bir şey olur kanımca.
Torrent canımız ciğerimizdir. devam ke

Jacket

80+ Silver
Hocam konudan bagımsız ama ps5 kıralamak için site öneriniz varmı
Sizde Xbox Series X var diye biliyorum verin o çöpü arkanıza bile bakmayın hem de kiralamaya falan para vereceğine gidin PS5 alın keyfinize bakın kiralama falan bilmiyorum nasıl işliyor hiç denemedim o yüzden size tavsiye veremem ama Xbox konsolunuzu satıp kiralayacağınız parayı üstüne ekleyip temelli PS5 geçmenizi kesinlikle öneririm PS Plus da 600'e yakın oyun var hiç oyunum yok ne yapacağım falan diyorsanız bile orada nerdeyse Sony'nin yaptığı tüm özel oyunlar var dediğimi yapın size önerim bu dur.

Son düzenleme:

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
Sizde Xbox Series X var diye biliyorum verin o çöpü arkanıza bile bakmayın hemde kiralamaya falan para vereceğine gidin PS5 alın keyfinize bakın kiralama falan tehlikeli bana göre ama var benim tavsiyem Xbox konsolunuzu satıp biraz da kiralayacağınız paraya üstüne ekleyip temelli PS5 geçmeniz olur PS Plus da 600 den fazla oyun var hiç oyunum yok ne yapacağım faln diyorsanız bile orada nerdeyse Sony'nin yaptığı tüm özel oyunlar var dediğimi yapın size önerim bu dur.
Satıcam ztn tmm ps guzel konsol fln ama spiderman ve gow serisi dışında kullanmıcam bu yuzden kıralamak istiyorum benim için bazı exc ler dısında konsollar bitmiştir pc de crack le ilerlicem

Jacket

80+ Silver
Satıcam ztn tmm ps guzel konsol fln ama spiderman ve gow serisi dışında kullanmıcam bu yuzden kıralamak istiyorum benim için bazı exc ler dısında konsollar bitmiştir pc de crack le ilerlicem

O sizin bileceğiniz iş ama şu oyunun sistem gereksinimlerine baksanıza adamlar uçmuşlar RTX 4090 da DLSS 3.5 kapalı 32 FPS alıyorlar diğer kartları düşünemiyorum bile işte bu yüzden kesinlikle PC falan almayın asla önermiyorum oyun fiyatlarını bir kenara bırakın korsan oynadınız diyelim hayvan gibi bir sisteminiz de olsa 1-2 yıl sonra eskiyecek TR ekonomisinde kolay kolay kimse PC de güncel teknolojiyi takip edemez şu an asla PC önermiyorum.

Son düzenleme:

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan

O sizin bileceğiniz iş ama şu oyunun sistem gereksinimlerine baksanıza adamlar uçmuşlar RTX 4090 da DLSS 3.5 kapalı 32 FPS alıyorlar diğer kartları düşünemiyorum bile işte bu yüzden kesinlikle PC falan almayın asla önermiyor oyun fiyatlarını bir kenara bırakın korsan oynadınız diyelim hayvan gibi bir sisteminiz de olsa 1-2 yıl sonra eskiyecek TR ekonomisinde kolay kolay kimse PC de güncel teknolojiyi takip edemez şu an asla PC önermiyorum.
eski oyunları oynuyorum genelde boşverin hocam bana konsol önermeyi 4 yıl ps ve 2 yıl xbox deneyimi yetti bana pc ye gecmek istiyorum zaten sadece oyunlar değil iş te yapıcam kodlama vs aynı zamanda rtx kullanmayan 1080p oyuncuyum attıgınız degerler benim için anlam ifade etmiyor

Jacket

80+ Silver
eski oyunları oynuyorum genelde boşverin hocam bana konsol önermeyi 4 yıl ps ve 2 yıl xbox deneyimi yetti bana pc ye gecmek istiyorum zaten sadece oyunlar değil iş te yapıcam kodlama vs
Son olarak bak bende RX 6700 XT 32 GB RAM İ7 işlemcili Asus ROG anakartlı ortalamanın üstü iyi bir sistemim var PS5 aldığımdan beri oyun oynamak için yüzüne bakmıyorum o kadar söyleyeyim her oyunu PS5 de oynuyorum sadece web de takılıyorum PC de haber okuyorum araştırmalarda falan kullanıyorum bu kadar gerçekten PC artık eskisi gibi değil onu rahat söyleyebilirim tabi son karar sizde benim önerim kesinlikle PS5 almanız olurdu.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
Son olarak bak bende RX 6700 XT 32 GB RAM İ7 işlemcili Asus ROG anakartlı ortalamanın üstü iyi bir sistemim var PS5 aldığımdan beri yüzüne bakmıyorum o kadar söyleyeyim sadece web de takılıyorum haber okuyorum araştırmalarda falan kullanıyorum bu kadar gerçekten PC artık eskisi gibi değil onu rahat söyleyebilirim tabi son karar sizde benim önerim kesinlikle PS5 almanız olurdu.
bende gt610 pc kullanmama ragmen ps5 in yuzune bakmadım pc beni o kadar süsledi

Jacket

80+ Silver
bende gt610 pc kullanmama ragmen ps5 in yuzune bakmadım pc beni o kadar süsledi
Bilemiyorum ama tabi sizin düşünceniz karar sizde bitiyor benim önerim PS5 ama siz PC istiyorsunuz son olarak şu uyarıyı da yapayım aldığınız sisteme göre 1 bilemedin 2 yıl sonra oyunlarda sıkıntılar çıkartmaya başlar.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,736
İsim
Eren Yeager
Adam içimdekileri tek kalemde döküp XBox’ı yere gömmüş toprak atmış yani daha hala savunabilecek varsa XBox’ı helal olsun

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
Bilemiyorum ama tabi sizin düşünceniz karar sizde bitiyor benim önerim PS5 aldığınız sisteme göre 1 bilemedin 2 yıl sonra oyunlarda sıkıntılar çıkartmaya başlar.
baslatmıyor hocam gt420 kullanıyor kuzenım 6 yıldır pc çamur olmuş çocuk cs oynadı gta 5 oynadı mw2 oynadı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,862
Üyeler
154,813
Son üye
yiitecho21
Top Bottom