Neler Yeni

Konulara "troll konu" yazanlara ceza verilmeli

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Screenshot_20201127-220152.jpg

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,857
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Konulara troll yazanları inandırmak sizin sorumluluğunuz. Biz abartı bir durum olmadığı zaman troll olması muhtemel gönderilere müdahale etmiyoruz.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

ArdaBKC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Arda
Konulara troll yazanları inandırmak sizin sorumluluğunuz. Biz abartı bir durum olmadığı zaman troll olması muhtemel gönderilere müdahale etmiyoruz.
bence gelmesi gerekiyor örnek olarak işte çalışıp para biriktirmiş sin ama birisi çıkıp kesin troll konu derse az da olsa sinirlerim bozulur takmam ama insanın içten içe sinirleri bozulur ve inandırmak zorunda kalmayız bir kişi mesajının en altına troll konu diyenler başka konuya mesaj yazabilirler demiş fakat bir kişi inatla konuya girip troll konu yazarsa bence ceza almalı adam uyarıyor o üstüne basa basa troll konu diyor.

T.P.G.

80+ Titanium
Birçok yeni kişinin bundan dolayı forumdan soğuduğunu görüyorum ve artık bunun önüne geçilmeli. Yeni konu açan birini görmüştüm ve aynı zamanda yeni bir üyeydi, yüksek bütçeli sistem tavsiyesi istiyordu ve ilk cümlesi forumda troll konu damgası vurulması ile alakalıydı. Yeni üyeler bile biliyorsa sıkıntı var demek.

Bir konunun troll olduğunu düşünen arkadaşlar o konuya mesaj yazmayabilir.
Adam belki ITÜ'yü bitirmiştir @ErenXPG Gibi aylık çok dolar maaş alacaktır bilemeyiz ki 😪

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
katılıyorum ben konulara troll konu yazmıyorum ama adamın çıkıpta ilk cümlesi 35k bütçe pc toplama ise yinede bi tuhaf oluyorum sanırım bahsettiğiniz konuda şu 35k bütçeli sistem toplama

Mauro İcardi

80+ Bronze
Birçok yeni kişinin bundan dolayı forumdan soğuduğunu görüyorum ve artık bunun önüne geçilmeli. Yeni konu açan birini görmüştüm ve aynı zamanda yeni bir üyeydi, yüksek bütçeli sistem tavsiyesi istiyordu ve ilk cümlesi forumda troll konu damgası vurulması ile alakalıydı. Yeni üyeler bile biliyorsa sıkıntı var demek.

Bir konunun troll olduğunu düşünen arkadaşlar o konuya mesaj yazmayabilir.
Çok haklısın

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,258
İsim
Eren Karakılıç
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR