Neler Yeni

Korsan oyun orijinal oyundan daha mı stabil çalışır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emin Batuhan
Herkese merhabalar, oyun satın almadan önce denemek için (fps, optimizasyon, oynanış vs.) korsan 4-5 saat deniyorum. Ondan sonra eğer beğenirsem satın alıyorum. (Ekonomik durumum çok iyi değil.) Geçen gün Assassin's Creed: Origins oyununu indirip denedim. Gayet stabil (60-70fps) bir şekilde oynadım. Oyun çok güzel olduğu için hazır steam kış indirimleri var diye satın aldım. Grafik ayarları aynı olmasına rağmen orijinal oyun stabil değil. Çoğu kez 35-45 fps lere düşüyor. Hatta bazen daha fazla fps drop oluyor. Bunun sebebi nedir ? (Satın aldığıma dair ekran görüntüsünü not düşmek istedim. Yanlış anlaşılmasını istemiyorum.) Teşekkürler.
assa.PNG

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
Herkese merhabalar, oyun satın almadan önce denemek için (fps, optimizasyon, oynanış vs.) korsan 4-5 saat deniyorum. Ondan sonra eğer beğenirsem satın alıyorum. (Ekonomik durumum çok iyi değil.) Geçen gün Assassin's Creed: Origins oyununu indirip denedim. Gayet stabil (60-70fps) bir şekilde oynadım. Oyun çok güzel olduğu için hazır steam kış indirimleri var diye satın aldım. Grafik ayarları aynı olmasına rağmen orijinal oyun stabil değil. Çoğu kez 35-45 fps lere düşüyor. Hatta bazen daha fazla fps drop oluyor. Bunun sebebi nedir ? (Satın aldığıma dair ekran görüntüsünü not düşmek istedim. Yanlış anlaşılmasını istemiyorum.) Teşekkürler.Alıntıyı görüntüle
sebebini bilmiyorum da origins pek güzel değil benim gözümde skill agacı olarak filan takılma ile ilgili hiç bir fikrim yok ama benim görüşüm oyunu iade et epic'den 60 tl kodu ile odyssey al hem ortam daha hoş geliyor (benim gözümde) hemde origins ten sonra daha bir tık oturaklı denebilir

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Herkese merhabalar, oyun satın almadan önce denemek için (fps, optimizasyon, oynanış vs.) korsan 4-5 saat deniyorum. Ondan sonra eğer beğenirsem satın alıyorum. (Ekonomik durumum çok iyi değil.) Geçen gün Assassin's Creed: Origins oyununu indirip denedim. Gayet stabil (60-70fps) bir şekilde oynadım. Oyun çok güzel olduğu için hazır steam kış indirimleri var diye satın aldım. Grafik ayarları aynı olmasına rağmen orijinal oyun stabil değil. Çoğu kez 35-45 fps lere düşüyor. Hatta bazen daha fazla fps drop oluyor. Bunun sebebi nedir ? (Satın aldığıma dair ekran görüntüsünü not düşmek istedim. Yanlış anlaşılmasını istemiyorum.) Teşekkürler.Alıntıyı görüntüle
Steamin ek hizmetleri arkada çalışıyorsa belki ondan olabilir

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Yazıyı okuduktan sonra aklıma 2 sebep geldi tabii bunlar garanti değil sadece tahminim.
1. Steam gibi arkaplanda uygulamalar çalıştığı için işlem kullanımını arttırdığı için düşmüş olabilir ama asıl sebebi olan şu
2.Mesela crack oynadığın ilk çıktığı sürüme aittir diğerinde yeni ek şeyler gelmiştir ve o yüzden sistemin kasıyordur.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Yazıyı okuduktan sonra aklıma 2 sebep geldi tabii bunlar garanti değil sadece tahminim.
1. Steam gibi arkaplanda uygulamalar çalıştığı için işlem kullanımını arttırdığı için düşmüş olabilir ama asıl sebebi olan şu
2.Mesela crack oynadığın ilk çıktığı sürüme aittir diğerinde yeni ek şeyler gelmiştir ve o yüzden sistemin kasıyordur.
2. seçenek çok mantıklı geldi indirdiğin crack ile steam den indirdiğinin oyun sürümlerine bakabilir misin?

Kadir_1987

80+ Silver
Herhangi bir not düşmene gerek yok kardeş.
Burada kimse sana hesap soramaz.
İnsanların boş beleş konuşmalarına bakma sen.
Her birey kendinden mesul'dür.
Konumuza gelecek olursak ; muhtemelen oyun server'lara bağlı kaldığı için oluyor.
Hangisi işine geliyorsa o şekilde almakta özgürsün.
Selametle ;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emin Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sebebini bilmiyorum da origins pek güzel değil benim gözümde skill agacı olarak filan takılma ile ilgili hiç bir fikrim yok ama benim görüşüm oyunu iade et epic'den 60 TL kodu ile odyssey al hem ortam daha hoş geliyor (benim gözümde) hemde origins ten sonra daha bir tık oturaklı denebilir
Odyssey 80 TL üzeri olmadığı için 60TL kupon geçerli değil.
2. seçenek çok mantıklı geldi indirdiğin crack ile steam den indirdiğinin oyun sürümlerine bakabilir misin?
Orijinal indirdiğim zaman crack i sildim.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Ayrıca özelden atmanı öneririm kurallarda yasak olabilir normal chate atmak.

Top Bottom