Neler Yeni

Korsan oyunculuk Kul hakkı sayılır mı?

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
Etkinleştirilmemiş değil. Ne dediğimi biliyorum, evet cracklı Windows yani CMD veya ucuz kod ile etkinleştirilmiş.

bir ucuz kod ile etkinleştirilmiş windows crack değil 2. olarak cmd olana katılmıyorum

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,843
İsim
Akın Taşkan
Minecraft ve eski oyunlar hariç artık crack kullanmamaya çalışıyorum (küçükken öfff her şey crack o.O2)

İntelAtomBomb52

80+ Bronze

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,843
İsim
Akın Taşkan
Yeni Sahibi Demiyor Ama Hala Notch Devri Varmı Ya Oyun Çöp Olmaktan Kurtarıldı Microsoft Tarafından
Microsoft korsan koruma veya "korsan oynmayın olm emek verioz" demediğine göre eskisi hâlâ geçerli

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaş namaz kılıyor oyuna para vermenin günah olmasını boş vakit harcandığını falan iddia ediyor. sağlamindir.net, oyunindir.vip tarzı sitelerin köpeği olmuş artık gta 5 beleş verildiği halde adam şuan bile korsan oynuyor. dedimki kul hakkı yiyorsun dediğim zaman bana şöyle bir örnek verdi : Torku bir çikolata çıkarmış 10 liraya satıyo. Ülkerde onların çikolatasını beğenmiş ve ona benzer bir çikolata çıkarıp 5 TL'ye satışa sunmuş hangisini alırsın. alakası olmadığını söyledim bende şöyle bir örnek verdim : diğelim bi arkadaşınızı cipsi çalmaya gönderdiniz laysin fabrikasına girip 10 tane çalıp gelmiş size veriyo sizde çalındığını bile bile yiyosunuz.
sizce haklımıyım?
Çikolata örneğinden gidersek aslında yapılan şey Torku’nun 10 liraya sattığı çikolatayı fabrikasından çalıp pazarda halka bu çikolatayı ücretsiz dağıtmaktır.

Arkadaşının örneğini doğru kabul etmemiz için oyunun “benzerinin” “yapılması” gerekiyor. Aynısının çalınması değil 😀

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
hehehehehe
Para vermek günah ama yapımcının hakkını yemek günah değil? What a paradoxxx?

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Microsoft korsan koruma veya "korsan oynmayın olm emek verioz" demediğine göre eskisi hâlâ geçerli
Yeni Getirdikleri Java 16’ya Geçişi Korsanlara Veremeyeceklerinden de Anlaşılmıyor Mu ?

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
Ya ne dediğimi anladın, ikiside orijinal değil, her türlü yasa dışı oluyor.

hayır hocam ucuz lisanlar microsofttan toplu olarak alınıyor bence araştırın cmd olanı ise bilmem hangi sunuculara bağlanıyor

İntelAtomBomb52

80+ Bronze

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Kula hakkı, para yoksa oynama vs diyenlerin çoğu cracklı Windows kullanıyor veya cracklı minecraft oynuyor. Paranız yoksa Windows kullanmayın o zaman.
Hocam Sorması Ayıp Siz Orjinal Kullanıyorsunuz Değil Mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,008
Üyeler
150,388
Son üye
decowi
Top Bottom