Neler Yeni

Korsan oyunculuk Kul hakkı sayılır mı?

Maethy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Timuçin Öğrenir
şuan foruma kul hakkı yazıp satın almayı savunanların korsan windows ve korsan oyun yüklediğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam
İnsanların bunu yapıyor olması bu gerçeği değiştirmez. Şahsım adına Windowsum ve de oyunlarım orijinal.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
anladım zaten herkes crack kullanıyor minecrafttı
Herkes crack kullanmasa bu kadar ünlü olmazdı zaten

bu arada bende orjinal pc de de var telefonda da var minecraft ama aldığım fiyatlar komik yani telefon da 5 tl civarlarına almıştım orjinal mc yi minimum 7 yıl önce tam hatırlamıyorum 8 de olabilir minecraft pe demo edition vardı aşırı dandikti

benim üstümde çok anısı var o yüzden 300 tlde olsa şuan alırdım minecraft ı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konu da klasik haftada 1 aciliyo hep kavga cikiyo %50 korsanci %50 korsandan nefret eden tayfa

Mimar Selim Bey

80+ Bronze
neyse aradan linç yemeden çıktım
Herkes crack kullanmasa bu kadar ünlü olmazdı zaten

bu arada bende orjinal pc de de var telefonda da var minecraft ama aldığım fiyatlar komik yani telefon da 5 TL civarlarına almıştım orjinal mc yi minimum 7 yıl önce tam hatırlamıyorum 8 de olabilir minecraft pe demo edition vardı aşırı dandikti

benim üstümde çok anısı var o yüzden 300 tlde olsa şuan alırdım minecraft ı

Bu konu da klasik haftada 1 aciliyo hep kavga cikiyo %50 korsanci %50 korsandan nefret eden tayfa
neyse aradan linç yemeden çıktım bilgisayara nasıl 10000 bin tl veriyorsan oyuna vericeksin

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Sayılır. Ama korsan oyuna laf edip aile paylaşımıyla oyunları bedava oynayanlara laf etmemeleri ilginç.

neyse aradan linç yemeden çıktım

neyse aradan linç yemeden çıktım bilgisayara nasıl 10000 bin TL veriyorsan oyuna vericeksin
Ben veremiyorum. Ben de 10k'ya PC alcam ama oyunu geç alışveriş dışında neredeyse hiçbir şeye para veremeyeceğim. Çünkü ailem oyunlarda ilgili şeylere para vermeye aşırı karşı. Sahip olduğum en pahalı oyunu maks 10 TL'ye falan aldım.

Mimar Selim Bey

80+ Bronze
Sayılır. Ama korsan oyuna laf edip aile paylaşımıyla oyunları bedava oynayanlara laf etmemeleri ilginç.

Ben veremiyorum. Ben de 10k'ya PC alcam ama oyunu geç alışveriş dışında neredeyse hiçbir şeye para veremeyeceğim. Çünkü ailem oyunlarda ilgili şeylere para vermeye aşırı karşı. Sahip olduğum en pahalı oyunu maks 10 TL'ye falan aldım.

olsun hocam korsandan iyidir en azından

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Adamlar O Kadar Aylarca Yıllarla Çalışsın Oyuna Emek Versin Bir Tane Dengesiz Gitsin Beleşe İndirsin Ne Bileyim Yani Paran Gerçekten Yoksa İndir Ama Geçen Gün Bir Tane Adama Sordum Neden Crack Kullanıyorsun Diye Oyuna Niye Para Vereyim Diyor Oynama O Zaman ............ Yani Anlayamıyorum Böyle İnsanları Madem Oyunlar Para Vermeye Değmiyor O Parayı Daha İyi Harcayabilirsin Alma O Zaman Neden Adamların Emeklerini Çöp Ediyorsun Bi Benim Yapmam Mı Sıkıntı Diyorlar Birde Herkes Böyle Derse Adamlar Oyun Çıkarmaz Artık Torrent Gördüğüm PC’deki Torrenti Sahibine Sormadan Siliyorum. Ben Korsana Düşmanım Sizi Bilmem Çok Büyük Kul Hakkı

Son düzenleme:

Thomas Angelo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaş namaz kılıyor oyuna para vermenin günah olmasını boş vakit harcandığını falan iddia ediyor. sağlamindir.net, oyunindir.vip tarzı sitelerin köpeği olmuş artık gta 5 beleş verildiği halde adam şuan bile korsan oynuyor. dedimki kul hakkı yiyorsun dediğim zaman bana şöyle bir örnek verdi : Torku bir çikolata çıkarmış 10 liraya satıyo. Ülkerde onların çikolatasını beğenmiş ve ona benzer bir çikolata çıkarıp 5 TL'ye satışa sunmuş hangisini alırsın. alakası olmadığını söyledim bende şöyle bir örnek verdim : diğelim bi arkadaşınızı cipsi çalmaya gönderdiniz laysin fabrikasına girip 10 tane çalıp gelmiş size veriyo sizde çalındığını bile bile yiyosunuz.
sizce haklımıyım?
Kendim korsan içerik kullanmıyorum fakat durumunuz yoksa crackleyin herkes oynarken izlemek çok saçma .
Kul hakkına giriyor.

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Onuda Arkadaşları İle Birlikte Kullanlara Karşıyım Ben Ama Abisi İle Kardeşi İle Kullanan Kişiler İçin Güzel Bir Sistem

Thomas Angelo

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Oyunlar 260 tl 20 oyun alsanız 5200 tl nası verebilirsiniz ama en azından aile paylaşımlı hesap almanızı öneririm.

Blancon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Blancon Gercek
Kendim korsan içerik kullanmıyorum fakat durumunuz yoksa crackleyin herkes oynarken izlemek çok saçma .
Kul hakkına giriyor.
oynarsın. en azından listelersin para eline geçince veya ucuzlayınca satın alırsın

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre

Ailen Ne Kadar Kabul Etmesede Her bir şey İstediğinde Sor Sonra İzin Vermezlerse Korsan İndir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,654
Üyeler
154,266
Son üye
e_m_s
Top Bottom