Neler Yeni

Korsan oyunculuk Kul hakkı sayılır mı?

ZhaoRcun

80+ Bronze
işaret parmağını pc ye koy 3 elham 3 kul oku kul hakkına girmessin

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
"Hırsız yine aynı hırsız" demişim düzgün okumak bu kadar zor olmamalı.

zaten sorun o yazdığında değil. "Kul hakkı olduğunu düşünmüyorum çoğu oyunu doğru düzgün koruma yamadan çıkarıyorlar.Dükkanın kapısını çıkarken kilitlemelisin" bu yazdığında. ister 1 lira olsun, ister 1000 lira olsun, ister kopya koruması olsun, ister olmasın. yazılımın çoğaltılıp dağıtılması her şeyden önce SUÇTUR. din kısmına gelirsen de hırsızlıktır. korsan kullanıyorsan bunu kabul edip kullanman lazım. benim korsan kullananlarla bir derdim yok. sadece gerçekleri vicdanına sindirmeye çalışman garip geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana Cevap Olarak Yazmadım Aslında Senin Yazdığını Devam Ettirmeye Çalışmıştım Sadece 🥺
anlamayan ben o.O2

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
zaten sorun o yazdığında değil. "Kul hakkı olduğunu düşünmüyorum çoğu oyunu doğru düzgün koruma yamadan çıkarıyorlar.Dükkanın kapısını çıkarken kilitlemelisin" bu yazdığında. ister 1 lira olsun, ister 1000 lira olsun, ister kopya koruması olsun, ister olmasın. yazılımın çoğaltılıp dağıtılması her şeyden önce SUÇTUR. din kısmına gelirsen de hırsızlıktır. korsan kullanıyorsan bunu kabul edip kullanman lazım. benim korsan kullananlarla bir derdim yok. sadece gerçekleri vicdanına sindirmeye çalışman garip geldi.
Hocam Merak Ettim Raspberry PI Ne İçin Kullanıyorsunuz Ben Sunucu İçin Almayı Planlıyorum’da

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Hocam Merak Ettim Raspberry PI Ne İçin Kullanıyorsunuz Ben Sunucu İçin Almayı Planlıyorum’da
şu an pi zeroyu pihole için kullanıyorum. dns serverı görevi görüp ağdaki tracker ve reklamları engelliyor. pi4 şimdilik boş duruyor.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
yapan şirket korsanı engellemiyorsa değildir mesela microsoft office'i öğrenciler crack kullanır ondan pahalı yaptık falan diyodu
Sallama öğrenci sürümü var bedava. Kullanıyorum.

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
şu an pi zeroyu pihole için kullanıyorum. dns serverı görevi görüp ağdaki tracker ve reklamları engelliyor. pi4 şimdilik boş duruyor.
Zero Modelini Bir Arkadaşım Kullanıyor Daha Çok Yazılımla Uğraşıyor Ama Ben Pi4 Modeline Bakıyorum Sunucu Yapan Çok Kişi Varmış Onunla

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ahmet Baştürk
Parası olan alsın olmayan korsan oynasın hem yapımcılar da zaten oyun tanınsın diye korsan mevzusuna karşı değiller lakin parası olanın korsan alması kul hakkıdır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,546
Üyeler
154,249
Son üye
kutaykeskin39
Top Bottom