Neler Yeni

Kortizon kullanan mış var mı?

yusuf.fb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kemal sunal
Selam dostlar aramızda kortizon kullanan ve kullanmış birisi var mı bir iki sorum olacak.
3 Ay boyunca yüksek dozdan başlayarak hafif dozunu indirerek 3 ayın sonunda ilacı kestik. Artık yüzümdeki şişikler fln gitti artık şeker, tuz yiyebiliyorum. ( İlacı kullanma nedenim bağırsak iltihabı.)

İlaç bittikten sonra test için doktora gittim kan aldılar bide damar yolundan bi İlaç verdiler temiz çıktı dediler, ama iğneyi yapan doktor doktora gün aldı bugün için. Doktora gittim dedim ki kortizon ilacım bitti test yaptırdım. Boyuma,kiloma baktılar. Sonra bir İlaç yazdı bunu 3 ay boyunca kullan dedi. Eve geldik sonra eczaneye gittik ilacın kortizon olduğunu öğrendik.

Ben kortizonum bittiği için zaten test verdim ona bakmaya geldim o yine kortizon ilacı verdi. Bu Doktorada ilk kez gittim sizce bi hata olmuş olabilir mi ? Kortizon ilacını kullanan arkadaşlar hiç böyle bir durum ile karşılaştılar mı? Rica etsem yapabilirler mi ?

Bergee

80+ Silver
Hocam çok tehlikeli diyorlar ben vertigo için kulağa yaptıracaktım fakat, kulak sağırlaşıyor diye vazgeçmiştim.

yusuf.fb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kemal sunal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çok tehlikeli diyorlar ben vertigo için kulağa yaptıracaktım fakat, kulak sağırlaşıyor diye vazgeçmiştim.
Kanka sorun o değil ztn ben kullandım 3 ay , tekrardan 3 ay vermesi saçma bir yanlışlık oldu sanırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,423
Üyeler
141,292
Son üye
KIYICI
Top Bottom