Neler Yeni

Öneri Kredi ile Motor Almak Mantıklı mı ?

Birol Azak

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
Düzenli gelirinden kredi miktarını çıkarınca onla yaşayabilirim diyorsan alınabilir, tabikide para biriktirmek mantıklı ama piyasa yerinde durmuyor sen parayı biriktirince istediğin motor 2 katı olacak büyük ihtimal
Bir giderim yok ve kredi miktarını çıkarınca gayet rahat bir şekilde yaşayabilirim .

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Selamlar 19 yaşındayım ve oyun tasarımı işiyle uğraşıyorum düzenli bir gelirim var ve motor alma hayalim var sizce ortalama 30-36 ay vade ile 70000-80000 TL kredi çekip motor almak mantıklı mı ? Ailemle yaşıyorum ve herhangi bir giderim yok.

Fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim , şimdiden teşekkürler.
alınır
şu an alabildiğini almalısın kanımca
gelecek yılı bırak gelecek hafta ne alıp alamayacağımız değişiyor
fırsat varken al

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
Öyle ise bana göre mantıklı ancak burda kararı senin vermen gerecek, kendi evine taşınmak istersen veya evlenme durumun varsa ona göre plan yapmalısın.
Hocam daha 19 yaşındayım evliliğin e sini düşünmüyorum , ailemle yaşamaktanda mutluyum o yüzden motor almayı düşünüyordum , önerileriniz için teşekkür ederim.

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tümer Atlı
Eğer ki işe gidip gelmelik bir şey alıcaksan bana göre elektirkli bisiklet felan al hem motordan daha ucuz

TahinPekmez

80+ Silver
Sen para biriktir altin al. Seçim yaklaşınca bakarsın ötv düşer. O zaman alırsın. Faize bulaşma.

EscaLion

80+
Selamlar 19 yaşındayım ve oyun tasarımı işiyle uğraşıyorum düzenli bir gelirim var ve motor alma hayalim var sizce ortalama 30-36 ay vade ile 70000-80000 TL kredi çekip motor almak mantıklı mı ? Ailemle yaşıyorum ve herhangi bir giderim yok.

2 sene önce kredi ile motor aldım 32 bin tl ye şuan motor 100k oldu ozaman maaş 3.5k idi şimdi maaş 8k çerez parası gibi geliyo şuan kredisini ödemek :D

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
Eğer ki işe gidip gelmelik bir şey alıcaksan bana göre elektirkli bisiklet felan al hem motordan daha ucuz
Motor almak istiyorum hocam ü elektrikli bisiklet falan pek düşünmüyorum.

Shaco

80+ Bronze
Motorun parasını biriktiremezsin. Nakitin varsa üstüne kredi çek al. Yarın fiyatının ne olacağı belli değil. 13.750'ye almadığım R25 100.000 olmuş. Şimdi bunun parası nasıl biriksin? Ekipmanını al A'dan Z'ye sonra motosikletini al. Eğer canını,aileni seviyorsan eğitimini de al.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Elektrikli bisiklet Çok iyi öneri. Fazla Bakım gerektirmez, yakıt derdi yok. Ehliyet alma derdi yok, yer tutacak diye dert yok. Motor hırsızlarını dert etmezsin.
Evin bi kenarında koyarsınız göz önüne ne hırsız eve girer, ne bişey.
Gittiğiniz yere sağlam bir kapı görevlisine söylersiniz korur bisikleti. Vs vs.

Rahatlık be abi

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Kredi çekecek isen en hızlı şekilde ödemen gerekiyor özellikle bu dönemde çünkü krediler çok fazla alman mantıklı enflasyonun olduğu yerde sakız bile alsan TL olarak zarar etmezsin ama kredi çekerken vade ve aylık ödemeni iyi hesaplamalısın.

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
Elektrikli bisiklet Çok iyi öneri. Fazla Bakım gerektirmez, yakıt derdi yok. Ehliyet alma derdi yok, yer tutacak diye dert yok. Motor hırsızlarını dert etmezsin.
Evin bi kenarında koyarsınız göz önüne ne hırsız eve girer, ne bişey.
Gittiğiniz yere sağlam bir kapı görevlisine söylersiniz korur bisikleti. Vs vs.

Rahatlık be abi
Evet elektrikli bisiklette güzel bir şey ama motosikletin yerini tutamaz bence onun zevki çok başka

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Evet elektrikli bisiklette güzel bir şey ama motosikletin yerini tutamaz bence onun zevki çok başka
Motor başka tabi ama artıları yanında eksileride baya fazla. İlk olarak araba kullanıcıları motorcuları bilerek sıkıştırıyor sorun çıkarıyor. Kavga etmeden kurtulmak istiyorsan şirin dille konuşman lazım.
Ama sinirli anında Şirin dille konuşan adam çok çok az.

Hem Motor alınca mutlaka bahçesi olan ev olmalı yada Bina eviyse mutlaka garajın olmalı. Her akıldan yoksun adam var. Motoru çalmasalar bile illa elleyip çizik felan atabilirler yada üzerindeki aksesuarları çalabilirler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,719
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom