Neler Yeni

Kredi kartı güncel borç nedir

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes
İlk defa kredi kartı kullanıyorum ayın 25 i son ödeme tarihi diyor ben ayın 10 unda maaşı alıyorum ayın 10 una kadar güncel borcu ödemezsem faiz işlermi hesap özeti borcu falan vardı onu ödedim onun hakkindada bilgi verirseniz sevinirim ayın 10 una bu son ödemeyi nasıl çekebilirim hangi durumlarda fazı işliyor IMG_20240320_214125.jpg

ibrahimua

80+ Bronze
İlk defa kredi kartı kullanıyorum ayın 25 i son ödeme tarihi diyor ben ayın 10 unda maaşı alıyorum ayın 10 una kadar güncel borcu ödemezsem faiz işlermi hesap özeti borcu falan vardı onu ödedim onun hakkindada bilgi verirseniz sevinirim ayın 10 una bu son ödemeyi nasıl çekebilirim hangi durumlarda fazı işliyor Alıntıyı görüntüle
Ayın 14 ünden sonra yaptıgın harcamalar güncel oluyo

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Hesap özeti borcu yazan ödemen gereken borç. Zatem ödemişssin. Güncel borç dediği sonraki aya gelir.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
İlk defa kredi kartı kullanıyorum ayın 25 i son ödeme tarihi diyor ben ayın 10 unda maaşı alıyorum ayın 10 una kadar güncel borcu ödemezsem faiz işlermi hesap özeti borcu falan vardı onu ödedim onun hakkindada bilgi verirseniz sevinirim ayın 10 una bu son ödemeyi nasıl çekebilirim hangi durumlarda fazı işliyor Alıntıyı görüntüle
Yapı kredi kart ayarlarından ayarlayabilirsin son ödemeyi 10una değilde hesap özetini ilk haftaya çek son ödemede 1/2 hafta civarında olur

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hesap özeti borcu yazan ödemen gereken borç. Zatem ödemişssin. Güncel borç dediği sonraki aya gelir.
Teşekkürler hocam aklıma takılan buydu son ödeme bu ayın 25 i yazınca dedim güncelimi bu ayda ödemem lzmn ozmn ay ay hesap özeti ödesem faiz binmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapı kredi kart ayarlarından ayarlayabilirsin son ödemeyi 10una değilde hesap özetini ilk haftaya çek son ödemede 1/2 hafta civarında olur
Teşekkürler hocam

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Teşekkürler hocam aklıma takılan buydu son ödeme bu ayın 25 i yazınca dedim güncelimi bu ayda ödemem lzmn ozmn ay ay hesap özeti ödesem faiz binmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler hocam
Hocam borç ödeme kısmına girince borç çıkmayacaktır. "Kendim belirleyeceğim" seçeneğiyle ekstra ödeme yapabilirsiniz sadece. Borcu oradan da takip edebilirsiniz.

Top Bottom