Neler Yeni

💳 KREDİ KARTI HARCAMALARI PATLADI! 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Bu arada kredi çekenlerin yarısı falan telefon alanlar olabilir xd. Önceden taksit vardı. Fiyatlar daha uygundu. Yurt dışında insanlar son model ile dolaşırken. Sen al şu iphone 6yı kullan demekte olmuyor. İnsanlarda birçok yönden haklı. Kısacası işin ucu bklu değnek. Ülkeyi yönetenler...

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
maksimum limit sadece alt tabakaya uygulanıyor. İşim yok sigortam yok 600k kredi kartı ve 120k kredim var. Düzenli ödedikçe artıyor
Öğrenciyim. Gelir 0 100k verdiler. Hâlâ arttıralım diye ariyolar😂. Lafta gelirin 4 katı. Babamın geliri var ama kredi puanı çok düşük ona 50k zor cikiyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi harcama&ödeme disiplininizi sağlayabilirseniz kredi kartı çok faydalı bir şeydir. Bu kadar enflasyonun yüksek olduğu ortamda kredi kartını kullanmak az da olsun paranızı korumanızı sağlar.
Çok doğru 100k limitli kartım var. 20k borç üstüne çıkmıyorum. Eğer bir ürün alacaksam 12 ay yerine daha ödeyecebilecegim taksitte yapıp vadeyi az tutuyorum. 12 ye verieleck faiz yerine fazla ödeyip 4-6 ayda ödemek daha mantıklı oluyor. Tabi eğer ödenecek seviyedeyse

listenr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Anıl Dinler
Troy çözümünü arttırmalılar o halde. Ben dışarı çıkarken 2000₺ mi alsam 3000₺ mi diye düşünemem, düşünmem.

Ayrıca tüm ülkeler için benzer durum geçerli fakat enflasyon bu seviyede değil.
Troy'lu kartım vardı amazonda çalışmıyordu. Artırsınlar tabii ki ama yaygında olması lazım.

Bu arada kredi çekenlerin yarısı falan telefon alanlar olabilir xd. Önceden taksit vardı. Fiyatlar daha uygundu. Yurt dışında insanlar son model ile dolaşırken. Sen al şu iphone 6yı kullan demekte olmuyor. İnsanlarda birçok yönden haklı. Kısacası işin ucu bklu değnek. Ülkeyi yönetenler...
Abi bence gayet oluyor. Türkiye gelişmekte olan bir ülke bizim Almanya Amerika gibi iphone 15 alma hakkımız yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Troy'lu kartım vardı amazonda çalışmıyordu. Artırsınlar tabii ki ama yaygında olması lazım.

Abi bence gayet oluyor. Türkiye gelişmekte olan bir ülke bizim Almanya Amerika gibi iphone 15 alma hakkımız yok.
Gelişmekte olan bir ülke mi ? Her gün gittikçe tam tersine geriye dönüyoruz. Diyanet tarafından basılan kitabı okuduğu için hakkında arama çıkardılar bir gencin. Neymiş müslümanlığa, peygambere hakaret etmiş. Oysa ki videoyu izleseler görürler. Adam kitaptakini okuyor ve kanıt sunuyor. Adaletin olmadığı bir ülkede hiçbir gelişmişlik yoktur. Kusura bakma her gencin hakkı son model telefon ve bilgisayar kullanmak. Kendine sakla gelişimini.

listenr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Anıl Dinler
Gelişmekte olan bir ülke mi ? Her gün gittikçe tam tersine geriye dönüyoruz. Diyanet tarafından basılan kitabı okuduğu için hakkında arama çıkardılar bir gencin. Neymiş müslümanlığa, peygambere hakaret etmiş. Oysa ki videoyu izleseler görürler. Adam kitaptakini okuyor ve kanıt sunuyor. Adaletin olmadığı bir ülkede hiçbir gelişmişlik yoktur. Kusura bakma her gencin hakkı son model telefon ve bilgisayar kullanmak. Kendine sakla gelişimini.
Kendine hak görebilirsin ama coğrafya kaderdir. Her insanın sağlıklı beslenme, barınma da hakkı ama Afrikadaki adam içecek su bulamıyor. Türkiye'de ki insanlar da Alman, Amerikan gençler gibi refah içinde yaşayamaz.
tabii ki olmayan parayı harcamak ve krediyle alışveriş yapmakta herkes özgür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Kendine hak görebilirsin ama coğrafya kaderdir. Her insanın sağlıklı beslenme, barınma da hakkı ama Afrikadaki adam içecek su bulamıyor. Türkiye'de ki insanlar da Alman, Amerikan gençler gibi refah içinde yaşayamaz.
tabii ki olmayan parayı harcamak ve krediyle alışveriş yapmakta herkes özgür.
Sen ne diyiyorsun be! Yürü git Afganistan'a, başka bir şey demeye tenezzül bile etmem daha sana. Türkiye'de neden insanlar refah içinde yaşayamayacakmış. Yallah arabistana. Yallah afganistana.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Taha Efe
Bankalarda ha bire limiti artırmaya çalışıyor. Ayağını yorganına göre uzatmak gerek.
Otomatik limit artırma acık uçurmuş hemen farkedince düsürdük ve oto artısı kapattık, 4 Katı kafii. Bu sefer bozuk saat misali doğru bir hamle.

Troy çözümünü arttırmalılar o halde. Ben dışarı çıkarken 2000₺ mi alsam 3000₺ mi diye düşünemem, düşünmem.

Ayrıca tüm ülkeler için benzer durum geçerli fakat enflasyon bu seviyede de değil.
Troy her bankada var artık nerdeyse,Mesela Garanti,Kuveyt vb. gibi. Artık bazı ön ödemeli kartlarda bile var.

listenr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Anıl Dinler
Sen ne diyiyorsun be! Yürü git Afganistan'a, başka bir şey demeye tenezzül bile etmem daha sana. Türkiye'de neden insanlar refah içinde yaşayamayacakmış. Yallah arabistana. Yallah afganistana.
Yallah forum dışına. Biraz uslüp öğren.

Top Bottom