Neler Yeni

Kredi kartı limiti ve taksitlendirme hakkında

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Dostlar laptop alacam ama kredi kartı limiti 7.2k. Ben taksitle almak istiyorum. Kredi çekip taksitlendirme olayı varmış nasıl oluyor o? Tek çekime yetecek para var ama annişkom harcamak istemiyo. Başka bi yol falan varsa anlatabilirsiniz. Alacağım şeyin ücreti 15.699tl

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Elinizde nakitiniz varsa kredi kartına para yükleyip kredi kartına taksit yaptırabilirsiniz yine.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elinizde nakitiniz varsa kredi kartına para yükleyip kredi kartına taksit yaptırabilirsiniz yine.
Şimdi hocam. O kadar nakit yükledik diyelim. Limit 7.2k ya, oda artıyor mu?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,141
İsim
Mert Can Ergün

TahinPekmez

80+ Silver

Farway

80+ Silver
Şimdi hocam. O kadar nakit yükledik diyelim. Limit 7.2k ya, oda artıyor mu?
Onun için bankayla görüşeceksin limiti arttıracaksın. Kendileri bölmüyorlar mı taksite? Eğer bölmüyorlarsa tek çekim yapacaksınız sonra bankayı arayıp böldüreceğin taksit sayısına göre de fiyat farkı çıkar, 2 bin lira civarı bile çıkabilir.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Onun için bankayla görüşeceksin limiti arttıracaksın. Kendileri bölmüyorlar mı taksite? Eğer bölmüyorlarsa tek çekim yapacaksınız sonra bankayı arayıp böldüreceğin taksit sayısına göre de fiyat farkı çıkar, 2 bin lira civarı bile çıkabilir.
Hocam aradık bankayı. Maks 14k yapabiliriz limiti dediler. 2 kredi borcumuz var (100k+ 65k) sanırım ondan yapamıyorlar. 6 taksit peşin fiyatına şansım varken bankaya fazladan 2k ödemek koyuyor.

Farway

80+ Silver
Hocam aradık bankayı. Maks 14k yapabiliriz limiti dediler. 2 kredi borcumuz var (100k+ 65k) sanırım ondan yapamıyorlar. 6 taksit peşin fiyatına şansım varken bankaya fazladan 2k ödemek koyuyor.
Niye 6 taksit yaptırmıyorsun dostum? Biraz da ayağımızı yorganımıza göre uzatmamız lazım,ona göre pc seç bence.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Niye 6 taksit yaptırmıyorsun dostum? Biraz da ayağımızı yorganımıza göre uzatmamız lazım,ona göre pc seç bence.
Dostum... Limit yetmiyor ya hani?????? Para var kartın limiti yetmiyor. Hani pc'yide ben kendi paramla alıyorum. Peder 2k destek çıkıyor.

serkangf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Serkan Gürler
Kredi başvurusu yapıcan öyle alacan faizi ile ödeyeceksin atıyorum 15 çektin 17-19 ödersin.
15 e 17 19 veriyorlarsa ben kamyon getireyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostlar laptop alacam ama kredi kartı limiti 7.2k. Ben taksitle almak istiyorum. Kredi çekip taksitlendirme olayı varmış nasıl oluyor o? Tek çekime yetecek para var ama annişkom harcamak istemiyo. Başka bi yol falan varsa anlatabilirsiniz. Alacağım şeyin ücreti 15.699tl
Kart hariç elinde ne kadar para var

Top Bottom