Neler Yeni

Kredi Kartları Hakkında Yardım

Bünyamina

80+ Gold
Bunu biraz daha açabilir misiniz? Yapılan harcamaya göre mi %40 yoksa toplam limite göre mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hmm peki limiti 25k ya düşürsem bu %40 olan oran kaça düşer?
%20 ama diğer ödeyemediğin miktara faiz gelir haberin olsun düşürünce geri artması felan biraz zor olabilir ama

Fathrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih Kaval
Akşam bu mesaj ilk geldiğinde gaming gen den 3060ti sistem siparişi vermeyi denemiştim hiçbir uyarı veya hata vermeden sipariş oluşturuldu bende korktum :D dedim noluyoruz hemen iptal ettim siparişi, pazartesi iş başvurusuna gidicem eğer işe girebilirsem anında 3070 ve ya 3070ti çekicem söyle güzelinden.
Valla imkanın varsa sistem yada parça toplamaya çalış geçen arkadaşa vatandan sistem dizdik iyi paraya geldi ve önümüzde seçim var bir anda her şey fırlayabilir bende kendime en acilinden monitör çözmeye çalışıyorum, kısacası imkanın varsa yapıştır geç bugün gördüğümüz şeyi yarın aynı paraya bulamaz oluyoruz :/

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bunu biraz daha açabilir misiniz? Yapılan harcamaya göre mi %40 yoksa toplam limite göre mi?

Hmm peki limiti 25k ya düşürsem bu %40 olan oran kaça düşer?
25k'ya kadar %20. Limitin 25kdan fazlaysa %40. Eğer bazı aylar asgari öderim dersen zorlayabilir. O ay yaptığın harcamaya göre bu yüzde oranları. Ziraat uygulamasından limit düşürme işlemi yapabiliyorsun.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Valla imkanın varsa sistem yada parça toplamaya çalış geçen arkadaşa vatandan sistem dizdik iyi paraya geldi ve önümüzde seçim var bir anda her şey fırlayabilir bende kendime en acilinden monitör çözmeye çalışıyorum, kısacası imkanın varsa yapıştır geç bugün gördüğümüz şeyi yarın aynı paraya bulamaz oluyoruz :/
Evet bende o kafadayım, şuan önümdeki tek engel işsiz olmam, yoksa çoktan almıştım...

25k'ya kadar %20. Limitin 25kdan fazlaysa %40. Eğer bazı aylar asgari öderim dersen zorlayabilir. O ay yaptığın harcamaya göre bu yüzde oranları. Ziraat uygulamasından limit düşürme işlemi yapabiliyorsun.
Anladım hocam teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,284
Üyeler
141,431
Son üye
VeyselBey
Top Bottom