Neler Yeni

Kredi Kartları Hakkında Yardım

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Dostlar daha yaşım 20, bundan dolayı henüz bir kredi kartım yok sadece kyk kredisi için olan kartım var.

Geçen gün şu şekilde bir mesaj geldi dosyalar kısmına ekledim. Bunu bir kaç dakika önce onayladım ve kontrol ettiğimde yine eklediğim fotoğraftaki gibi 36.000Tl limite çıktığını gördüm. Bu durum normal mi? Çünkü şuan aktif olarak bir gelirim yok, bana biraz garip geldi bu durum açıkçası.

Ekler

• 20230324_201507.jpg
    20230324_201507.jpg
    257.9 KB · Hit: 57
  • Screenshot_20230325_165338_Ziraat Mobile.jpg
    Screenshot_20230325_165338_Ziraat Mobile.jpg
    478.1 KB · Hit: 57

JSezar

80+ Silver
iyiymiş.üzümü ye bağını sorma:)

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
Dostlar daha yaşım 20, bundan dolayı henüz bir kredi kartım yok sadece kyk kredisi için olan kartım var.

Geçen gün şu şekilde bir mesaj geldi dosyalar kısmına ekledim. Bunu bir kaç dakika önce onayladım ve kontrol ettiğimde yine eklediğim fotoğraftaki gibi 36.000Tl limite çıktığını gördüm. Bu durum normal mi? Çünkü şuan aktif olarak bir gelirim yok, bana biraz garip geldi bu durum açıkçası.
değer normal şuanki zaman için zaten 36k ama kredi kullanmayın geliriniz yoksa sonra loopta kalırsınız eksilerde hayat yaşamak tatsız

Bünyamina

80+ Gold

şans diyorum ya kesin net bir açıklamayı kimse veremez yazılım sana şans vermiş bana hiç teklif etmiyor beyefendi utanmasa 10 yıl kullansam ben arttırmadıkça artmıyor

freygasm

80+ Gold

Bu olay bankaların işine geliyo, ödeyebilecek adamın limitini daha az verip ödemede zorlanacak adama daha yüksek limit falan veriyolra komik durum biraz:')

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Ömer Murat KARACA
Bu Ziraat kartın kart aidatı yoksa bende açayım ya, KYK kredisini alıp enpara'ya çekiyorum kullanmıyorum normalde ziraati. Enpara bana 11K limit verdiyse bunlar 50-60K verir heralde😂

freygasm

80+ Gold
Bu Ziraat kartın kart aidatı yoksa bende açayım ya, KYK kredisini alıp enpara'ya çekiyorum kullanmıyorum normalde ziraati. Enpara bana 11K limit verdiyse bunlar 50-60K verir heralde😂
ziraatin aydatı olmuyor kyk ise, limitte de en yükseltmeye meyilli olan akbank, sonra y.kredidir galiba.. akbank beni 35kyla başlatmıştı

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iyiymiş.üzümü ye bağını sorma:)
Hocam orası öyle ama daha önce kredi kartı kullanmadığım için aylık ödeme sistemi nasıl çalışıyor vs bilmiyorum, yoksa şuan çekmiştim 3070 li bir sistem (hatta şuan zor duruyorum almamak için :D)

Fathrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih Kaval
benim kyk kredi kartım var limit artış talebi vermeme rağmen benim limitim yükselmedi ama diğer bankamda kredi kart ve kredim var belki ondandır ama sağlam limit vermişler sana :)

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Normal dostum. Birkaç ay önce aynı mesaj bana da gelmişti. Gelirden bağımsız hesabına düzenli para giriş çıkışı oluyorsa ona göre bir gelir hesaplanıyor. Sonuç olarak da böyle teklifler gelebiliyor. Yalnız şöyle bir durum var limit 25Kdan fazla olursa asgari ödeme tutarı %40 oluyordu sanırım. Ben onun için limitimi 25kya düşürmüştüm. Sadece buna dikkat et.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
benim kyk kredi kartım var limit artış talebi vermeme rağmen benim limitim yükselmedi ama diğer bankamda kredi kart ve kredim var belki ondandır ama sağlam limit vermişler sana :)
Akşam bu mesaj ilk geldiğinde gaming gen den 3060ti sistem siparişi vermeyi denemiştim hiçbir uyarı veya hata vermeden sipariş oluşturuldu bende korktum :D dedim noluyoruz hemen iptal ettim siparişi, pazartesi iş başvurusuna gidicem eğer işe girebilirsem anında 3070 ve ya 3070ti çekicem söyle güzelinden.

Bünyamina

80+ Gold
Akşam bu mesaj ilk geldiğinde gaming gen den 3060ti sistem siparişi vermeyi denemiştim hiçbir uyarı veya hata vermeden sipariş oluşturuldu bende korktum :D dedim noluyoruz hemen iptal ettim siparişi, pazartesi iş başvurusuna gidicem eğer işe girebilirsem anında 3070 ve ya 3070ti çekicem söyle güzelinden.
6 taksit veya daha fazla bir taksit sayısı ile bir sistem almanı tavsiye ederim peşin fiyatına olursa tadından yenmez kart kesim tarihinden sonra 10 gün içinde ödemen lazım ödeyemezsen limitin 25k dan fazla olduğu için %40 asgari ödemen lazım yoksa kredi skorun düşer sıkıntı olur yani

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Normal dostum. Birkaç ay önce aynı mesaj bana da gelmişti. Gelirden bağımsız hesabına düzenli para giriş çıkışı oluyorsa ona göre bir gelir hesaplanıyor. Sonuç olarak da böyle teklifler gelebiliyor. Yalnız şöyle bir durum var limit 25Kdan fazla olursa asgari ödeme tutarı %40 oluyordu sanırım. Ben onun için limitimi 25kya düşürmüştüm. Sadece buna dikkat et.
Bunu biraz daha açabilir misiniz? Yapılan harcamaya göre mi %40 yoksa toplam limite göre mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

6 taksit veya daha fazla bir taksit sayısı ile bir sistem almanı tavsiye ederim peşin fiyatına olursa tadından yenmez kart kesim tarihinden sonra 10 gün içinde ödemen lazım ödeyemezsen limitin 25k dan fazla olduğu için %40 asgari ödemen lazım yoksa kredi skorun düşer sıkıntı olur yani
Hmm peki limiti 25k ya düşürsem bu %40 olan oran kaça düşer?

Top Bottom