Neler Yeni

Kredi puanı düzenli ödeme de kaç kaç yükseliyor?

Bolmace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Enes Akgün
1000 puanım var 1900 6 ay içinde ödemeleri düzgün zamanın da yaparsam olur mu

p4memati

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Mehmet Can
1000 puanım var 1900 6 ay içinde ödemeleri düzgün zamanın da yaparsam olur mu
Merhaba, 1 adet kartınız varsa 6 ay içerisinde 1.900 olmaz.
Zaten ben bu zamana kadar 1900 puan hiç görmedim.
Skorunuz belirli bir seviyede olsa bile, kredi/kredi kartı vs. gibi başvularınızda skorunuz düşer. Onaylanırsa az azalır, onaylanmaz ise çok daha fazla azalır.
Puan artışı kartınızın skoru, kredi kartı adedi, kredi adedi, fatura ödemesine kadar düzenli olarak limitlerinize göre artar.
Yani her düzenli ödediğiniz skorunuz xxxx er xxx er artmaz.
artık son zamanlarda bu artış güncelemeleri bankalarda ertesi gün yansır.
Sayg.

Bolmace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Enes Akgün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba, 1 adet kartınız varsa 6 ay içerisinde 1.900 olmaz.
Zaten ben bu zamana kadar 1900 puan hiç görmedim.
Skorunuz belirli bir seviyede olsa bile, kredi/kredi kartı vs. gibi başvularınızda skorunuz düşer. Onaylanırsa az azalır, onaylanmaz ise çok daha fazla azalır.
Puan artışı kartınızın skoru, kredi kartı adedi, kredi adedi, fatura ödemesine kadar düzenli olarak limitlerinize göre artar.
Yani her düzenli ödediğiniz skorunuz xxxx er xxx er artmaz.
artık son zamanlarda bu artış güncelemeleri bankalarda ertesi gün yansır.
Sayg.
2 yıllık sigortalı çalışan biriyim kredi kartımı düzenli öderim 5.000 TL kredi çektim onu 3 4 ay her kredi borç günün de 10 gün geciktirdim ama bu kredi notuna yansimamis ödenmedi gecikme vs diye sadece biraz geç ödediğimi görünüyor düzenli 6 ay ödersem herşeyi vs 20.000 TL kredi cekebilmem mümkün mü 5.000 TL pandemi döneminde çektim devlet destekli 6 ay sonra ödemesi başladı yani 3 ay önce yani demem o ki 6 ay düzenli ödersem hem kredi kartımı hem kredili 20.000 TL kredi çıkması imkanı olur mu acaba

p4memati

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Mehmet Can
2 yıllık sigortalı çalışan biriyim kredi kartımı düzenli öderim 5.000 TL kredi çektim onu 3 4 ay her kredi borç günün de 10 gün geciktirdim ama bu kredi notuna yansimamis ödenmedi gecikme vs diye sadece biraz geç ödediğimi görünüyor düzenli 6 ay ödersem herşeyi vs 20.000 TL kredi cekebilmem mümkün mü 5.000 TL pandemi döneminde çektim devlet destekli 6 ay sonra ödemesi başladı yani 3 ay önce yani demem o ki 6 ay düzenli ödersem hem kredi kartımı hem kredili 20.000 TL kredi çıkması imkanı olur mu acaba
Özelden cevapladım kardeş.

Top Bottom