Neler Yeni

Yardım Kripto paraların gidişatı hakkında bilgi alabilir miyim?

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz
Merhaba arkadaşlar, kardeşim 9 ay önce CHZ - AVAX - LINA almış baya yüklü miktarda şimdi AVAX ile LINA sağlam düşmüş CHZ de düşmüş ama şimdi yükselişte ilerde ne olur? Tekrardan hareketlilik olacak mı yoksa dahada mı kötüye gidecek kripto piyasası?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bir kriptocu ne zaman nihai kriptocu olur biliyor musun ? Başkasından akıl almadığı zaman. Ciddi söylüyorum başkasının fikrini dahi duyma gerekirse kendin öğren ama kimseye uyma.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir kriptocu ne zaman nihai kriptocu olur biliyor musun ? Başkasından akıl almadığı zaman. Ciddi söylüyorum başkasının fikrini dahi duyma gerekirse kendin öğren ama kimseye uyma.
Bana danışsa hayatta tavsiye etmem bu işlere girmesini arkadaşın aklına uymuş ben de hiç anlamıyorum forumda belki anlayanlar vardır dedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Tesla Balonu
İşin kuralı kimseyi dinleme. Rsi gibi indikatörleri öğren teknik hacim takibi derinlik grafikleri oluyor satış ya da alış yığdıklarından anlarsın nereye gideceğini. Grafikçilerin 1 i tutarsa 3 ü tutmaz.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bana danışsa hayatta tavsiye etmem bu işlere girmesini arkadaşın aklına uymuş ben de hiç anlamıyorum forumda belki anlayanlar vardır dedim
Hocam anlayanlar var da size şöyle küçük bir örnek vereyim. Şu an ilgilenmiyorum ama zamanında çoklu kripto kanalları takip ederdim. Hepsi de btc'nin yazın "yaz rallisi"nden ötürü dalgalanıp, yer yer düşüp, sonrasında kışa doğru yükseldiğini söylerdi.

Ama gelin görün ki artık öyle bir şey kalmadı. Öyle bir düştü ki ciddi miktarda yatırım olmazsa kendini hatrı sayılır bir sürede toparlayacak gibi gözüküyor. Ha yine bahsettiğim bu kanalların çizdiği grafiklerin doğru çıktığı da oluyor bir çok kez denk geldim ama bu işi bilmeyen biri olarak hangi önerinin sağlam olacağını kestiremeyeceğinizden bir yere ulaşılacağını sanmıyorum.

Siz belki kanal tavsiyesi istemediniz ama burada kast ettiğim tavsiye konusu, umarım anlamışsınızdır hocam, iyi yatırımlar.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşin kuralı kimseyi dinleme. Rsi gibi indikatörleri öğren teknik hacim takibi derinlik grafikleri oluyor satış ya da alış yığdıklarından anlarsın nereye gideceğini. Grafikçilerin 1 i tutarsa 3 ü tutmaz.
Aynen öyle bu işi yapanlar zaten 7/24 monitör başında ama benim kardeş öyle değil düşünmeden hareket etmiş bütün emeğini kriptoya basmış şimdi baya zor durumda

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

Litecoin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Litecoin
Bahsettiğin coinlerin eski seviyesine geri gelmeleri için 6-7x yapmaları gerekiyor. Bu da çok zor, ayı piyasasında bile anca 2-3x yaparlar. Benim şahsi fikirlerim bunlar, umarım kardeşin yüklü miktarla girmemiştir.

Top Bottom