Neler Yeni

KRİPTO PİYASASINDA SERT DÜŞÜŞ !

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
1618724467958.png

Gece birçok altcoin ve bitcoinin değerleri %10 ile 30 kadar düştü :(
sebebini bilmiyorum ama dün gece izlediğim bir videoda şöyle bir şey söylemişlerdi :
40:31 den itibaren izleyebilirsiniz
ne düşünüyorsunuz ?
BTC : 55.000 $ a
ETH : 2170 $ a geriledi
@Caner Kösedağ gel ağlayalım bro
(anlık mood)
SON DAKİKA:
Çin merkez bankası başkan yardımcısı: “Bitcoin ve diğer kripto varlıklar alternatif yatırım araçları olarak kullanılmalı”

Bu önemli çünkü Çin hükümeti kriptoparaları yatırım aracı olarak ilk defa tanımış oldu.

(Bu şekilde düşünmemizi tetikleyen haber bu Arkadaşlar.)
(Coin mühendisi)

Son düzenleme:

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Cenk

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı

Slyleight

80+
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Sly
Ben 55 bin seviyesine düşmesini bekliyordum . Oradan tutunup tekrar yükseleceğini düşünüyordum.

Fakat 50 bin seviyesine atılan iğne çok korkutucu oldu.Taminler ve grafiksel yorumlamalarda tespit edilemeyecek bir düşüş gerçekleşti.

Ama önemli bir kural var, ASLA PANİK SATIŞI YAPMA !!!

Şimdi önümüzde iki yol var,

Ya güzel bir alım fırsatı oluşturup tekrardan Boğa Sezonuna devam edecek. Umutlarımız bu yönde fakat geleceği görmek cidden zor.

Yada tarihte yine eşi benzeri görülmemiş bir şey yaşayacağız. Yarın Kanlı Pazartesi dediğimiz, borsaların düştüğü bir gün var.
Ciddi bir düşüş de yaşayabiliriz. Ve farkında olmadan boğa sezonunu kapatıp ayı sezonuna geçebiliriz.

Umarım hepimiz kazanırız.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Ben 55 bin seviyesine düşmesini bekliyordum . Oradan tutunup tekrar yükseleceğini düşünüyordum.

Fakat 50 bin seviyesine atılan iğne çok korkutucu oldu.Taminler ve grafiksel yorumlamalarda tespit edilemeyecek bir düşüş gerçekleşti.

Ama önemli bir kural var, ASLA PANİK SATIŞI YAPMA !!!

Şimdi önümüzde iki yol var,

Ya güzel bir alım fırsatı oluşturup tekrardan Boğa Sezonuna devam edecek. Umutlarımız bu yönde fakat geleceği görmek cidden zor.

Yada tarihte yine eşi benzeri görülmemiş bir şey yaşayacağız. Yarın Kanlı Pazartesi dediğimiz, borsaların düştüğü bir gün var.
Ciddi bir düşüş de yaşayabiliriz. Ve farkında olmadan boğa sezonunu kapatıp ayı sezonuna geçebiliriz.

Umarım hepimiz kazanırız.
ama hocam panik yapılmayacak gibi değil ki
elimdeki para eriyor :D
neyse uyuyayım şimdi uyanınca inş paramın yarısı erimiş olmaz lsakdmlaksdmsakla

Slyleight

80+
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Sly
ama hocam panik yapılmayacak gibi değil ki
elimdeki para eriyor :D
neyse uyuyayım şimdi uyanınca inş paramın yarısı erimiş olmaz lsakdmlaksdmsakla
Ben sepetimi 2 ay önceden doldurdum. Piyasalar düşmüş olsa bile hala güzel bir kârım var.
Belki bu konuda tekimdir fakat hala ümitli bakıyorum. Bir hedefim vardı oraya ulaşmadan çıkmayı düşünmüyorum.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Ben sepetimi 2 ay önceden doldurdum. Piyasalar düşmüş olsa bile hala güzel bir kârım var.
Belki bu konuda tekimdir fakat hala ümitli bakıyorum. Bir hedefim vardı oraya ulaşmadan çıkmayı düşünmüyorum.
ben de ay sonuna kadar kesin bekleyeceğim de ay sonunda da bu düşüş trendi devam ederse çıkıcam.

Slyleight

80+
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Sly
Eğer olumlu tarafından bakmak istersen şu var, her ne kadar 50 bin seviyesine iğne atmış olsa bile çabucak toparlandı. Şimdi 55.750 , hatta yazarken 56 bile oldu sayılır. Kendine buradan desteği oluşturup 70'e kadar yolu açık. Bu da iyi bir fiyatlandırma getirecektir.

Hatırlarsan geçtiğimiz günlerde de ani bir düşüş olmuştu, panik yapanlar elendi ve ertesi gün yine eski seviyelere döndü altcoinler. Benzer bir durum yaşanabilir. O yüzden moral bozmadan umutluyum.

Şöyle bir şey de var, dediğim gibi grafiklerle oluşturduğumuz çizgiler, hedefler, geçmişten örnekleri dikkate alarak hesap yaptık fakat bu 50'ye düşme olayını açıklayamazsın. Geçmişte benzeri yok.

Böyle olduğu için yarın ki pazartesinin etkisiyle piyasalar son nefesini verip 2021 boğa sezonunu kapatabilir. Olası görünmüyor fakat anormal bir zamandayız.

Top Bottom