Neler Yeni

KRİPTO PİYASASINDA SERT DÜŞÜŞ !

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Eğer olumlu tarafından bakmak istersen şu var, her ne kadar 50 bin seviyesine iğne atmış olsa bile çabucak toparlandı. Şimdi 55.750 , hatta yazarken 56 bile oldu sayılır. Kendine buradan desteği oluşturup 70'e kadar yolu açık. Bu da iyi bir fiyatlandırma getirecektir.

Hatırlarsan geçtiğimiz günlerde de ani bir düşüş olmuştu, panik yapanlar elendi ve ertesi gün yine eski seviyelere döndü altcoinler. Benzer bir durum yaşanabilir. O yüzden moral bozmadan umutluyum.

Şöyle bir şey de var, dediğim gibi grafiklerle oluşturduğumuz çizgiler, hedefler, geçmişten örnekleri dikkate alarak hesap yaptık fakat bu 50'ye düşme olayını açıklayamazsın. Geçmişte benzeri yok.

Böyle olduğu için yarın ki pazartesinin etkisiyle piyasalar son nefesini verip 2021 boğa sezonunu kapatabilir. Olası görünmüyor fakat anormal bir zamandayız.
Kesinlikle katılıyorum. Ben de bursumdan birikmişi atmıştım. Kaybetmek çok da koymaz da kaybetmesem iyi olur : D sepet 2 aylık benim hedefler. Beklemek şimdilik daha iyi gibi ytd.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,163
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Eğer olumlu tarafından bakmak istersen şu var, her ne kadar 50 bin seviyesine iğne atmış olsa bile çabucak toparlandı. Şimdi 55.750 , hatta yazarken 56 bile oldu sayılır. Kendine buradan desteği oluşturup 70'e kadar yolu açık. Bu da iyi bir fiyatlandırma getirecektir.

Hatırlarsan geçtiğimiz günlerde de ani bir düşüş olmuştu, panik yapanlar elendi ve ertesi gün yine eski seviyelere döndü altcoinler. Benzer bir durum yaşanabilir. O yüzden moral bozmadan umutluyum.

Şöyle bir şey de var, dediğim gibi grafiklerle oluşturduğumuz çizgiler, hedefler, geçmişten örnekleri dikkate alarak hesap yaptık fakat bu 50'ye düşme olayını açıklayamazsın. Geçmişte benzeri yok.

Böyle olduğu için yarın ki pazartesinin etkisiyle piyasalar son nefesini verip 2021 boğa sezonunu kapatabilir. Olası görünmüyor fakat anormal bir zamandayız.
56.300 zorluyor btc şuan

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

uydu3

80+ Silver

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Anlık modumuz budur 😎

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Düşmüşken almak mantıklı mı acaba

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Ben 55 bin seviyesine düşmesini bekliyordum . Oradan tutunup tekrar yükseleceğini düşünüyordum.

Fakat 50 bin seviyesine atılan iğne çok korkutucu oldu.Taminler ve grafiksel yorumlamalarda tespit edilemeyecek bir düşüş gerçekleşti.

Ama önemli bir kural var, ASLA PANİK SATIŞI YAPMA !!!

Şimdi önümüzde iki yol var,

Ya güzel bir alım fırsatı oluşturup tekrardan Boğa Sezonuna devam edecek. Umutlarımız bu yönde fakat geleceği görmek cidden zor.

Yada tarihte yine eşi benzeri görülmemiş bir şey yaşayacağız. Yarın Kanlı Pazartesi dediğimiz, borsaların düştüğü bir gün var.
Ciddi bir düşüş de yaşayabiliriz. Ve farkında olmadan boğa sezonunu kapatıp ayı sezonuna geçebiliriz.

Umarım hepimiz kazanırız.
Ustam bende yatırım yapmayı düşünüyorum, yardımcı olabilir misin?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Arkadaşlar bu düşüş kemoterapiydi.

Açıkçası nöbette olmasaydım yazardım. Yeni gördüm.

Sıfır korku.

Ama, eğer bu düşüşten sonra bir daha yıkarlarsa, büyük oranda çıkmakta fayda var.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Son düzenleme: