Neler Yeni

Kronik sorunu olan laptop modelleri ( rehber)

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Techno08

80+ Gold
yanlış olmuş bro coil whine ekran kartından kaynaklanır.

Evet bende öyle biliyorum ama dediğim gibi çoğu kullanıcı ses fandan geliyor diyordu, neyse ben bu konuyu biraz daha araştırayım da, hatta lenovonun yetkili servisine de bir sorayım ona göre değiştiririm.

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
Ardakaşım 2020 Nitro kullanıyor. R5 3500U ya da 3550U olması lazım 1650 ekran kartı var. Herhangi bir ısınma sorunu yaşadığını söylemedi.
2018/2019 MODEL NİTRO SERİSİ:
Acer gerçekten 2020 modellerde ürettiği laptoplarda ki çoğu problemi çözmeye başardı.
Ama 2020 modellerinde bu sorunların bir çoğunu çözmüşe benziyorlar.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

techno3030

80+ Bronze
Bahsettiğiniz çoğu model taş gibi ve sorunsuz modeller ama neyse...
TUF, Thin ve Leopard dışında katılmıyorum.

Techno08

80+ Gold
Bahsettiğiniz çoğu model taş gibi ve sorunsuz modeller ama neyse...
TUF, Thin ve Leopard dışında katılmıyorum.

Acerin eski mdoel laptopunu alanların yorumlarını derledim. Lenovo IdeaPad gaming'in da cw sorunu var herkes tarafından biliniyor @kadiks söyleyebili bunu, sadece yük altındayken oluyor. Redditte ise msi alpha ve Bravo kullananların bir çoğu driver konusunda problem yaşamış ( ben yaşamadım) Belki gamegaraj fenix çıkarılabilir bu listeden o kadar.

Radeon RX 5500M

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Radeon RX 5500M
Acerin eski mdoel laptopunu alanların yorumlarını derledim. Lenovo IdeaPad gaming'in da cw sorunu var herkes tarafından biliniyor @kadiks söyleyebili bunu, sadece yük altındayken oluyor. Redditte ise msi alpha ve Bravo kullananların bir çoğu driver konusunda problem yaşamış ( ben yaşamadım) Belki gamegaraj fenix çıkarılabilir bu listeden o kadar.
AMD driver sorunu için google dan hangi driver düzgün baksalar yeterdi aslında. Whql nedir araştırsa insanlar sorun yaşamazlardı. Bence kronik sorunlu denmez onlar için. (msi amd serisi)
Mesaj otomatik birleştirildi:

AMD driver sorunu için google dan hangi driver düzgün baksalar yeterdi aslında. Whql nedir araştırsa insanlar sorun yaşamazlardı. Bence kronik sorunlu denmez onlar için. (msi amd serisi)

Techno08

80+ Gold
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen. Mesela ben her gelen güncellemeyi yüklemiyorum, sadece WHQL olan sürümse yüklüyorum. Ama dediğim gibi insanlar sorun yaşayınca bu konuda, ekleyeyim dedim.

Radeon RX 5500M

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Radeon RX 5500M
Aynen. Mesela ben her gelen güncellemeyi yüklemiyorum, sadece WHQL olan sürümse yüklüyorum. Ama dediğim gibi insanlar sorun yaşayınca bu konuda, ekleyeyim dedim.
Hocam kronik sayılmaz bence eklemeye gerek yok.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Rehber için teşekkür ederim bilgilendirici olmuş. Sorum şu; Acer Nitro serisinin 2020 model olduğunu nasıl anlarım ? İşlemcisi İ7 10xxx diye gidiyorsa 2020 oluyor tahminimce ama bilemedim.

Techno08

80+ Gold
Rehber için teşekkür ederim bilgilendirici olmuş. Sorum şu; Acer Nitro serisinin 2020 model olduğunu nasıl anlarım ? İşlemcisi İ7 10xxx diye gidiyorsa 2020 oluyor tahminimce ama bilemedim.

şu anda piyasada olanların hepsi 2020 model.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,805
Üyeler
138,413
Son üye
Hasankckrt
Top Bottom