Neler Yeni

Kulak içi kulaklık önerisi

Suwariba

80+ Silver
@Evil Belief
Şuan edifier x3 kullanıyorum ama spor yaparken çok rahatsız ediyor. Şimdi ben çok terliyorum spor yaparken ve kulaklığın ipx sertifikası galiba dayanıklı olmadığı için arada bir patlar gibi ses çıkarıyor yüksek sesli bir şekilde ve aşırı rahatsız ediyor. Silikonlu olması lazım önereceğiniz kulaklığın çünkü toplu taşıma kullanacağım okula giderken. Bütçe konusunda kararsızım, İpx sertifikası olarak da mesela banyo yaparken kullanabileceğim bir şey olursa benim terime de dayanır diye düşünüyorum. Bu seviyede bir şey için ne kadar para ayırmalıyım ve siz ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
X3'te IPX5 sertifikası var diye biliyorum aslında, yaşadığınız problemin bununla ilgili olmaması lazım.

Jabra Elite "Active" serilerinde yüksek koruma var ama yine de banyoda kullanılabileceği anlamına gelmiyor, markalar sorumluluk kabul etmiyor. "Biz su geçirmez demedik, sadece dayanıklı dedik" şeklinde bir açıklamaları var.

Örneğin şu modelin IP57 sertifikası var. Aşırı terleme durumunda sorun yaratmayacak bir model varsa bu olmalı desem de garantisi yok.

Suwariba

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
X3'te IPX5 sertifikası var diye biliyorum aslında, yaşadığınız problemin bununla ilgili olmaması lazım.

Jabra Elite "Active" serilerinde yüksek koruma var ama yine de banyoda kullanılabileceği anlamına gelmiyor, markalar sorumluluk kabul etmiyor. "Biz su geçirmez demedik, sadece dayanıklı dedik" şeklinde bir açıklamaları var.

Örneğin şu modelin IP57 sertifikası var. Aşırı terleme durumunda sorun yaratmayacak bir model varsa bu olmalı desem de garantisi yok.
Öncelikle teşekkürler, Peki sorun neyden kaynaklı olabilir? Birde ne yapmamı önerirsiniz bu sorunu çözmek için

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Öncelikle teşekkürler, Peki sorun neyden kaynaklı olabilir? Birde ne yapmamı önerirsiniz bu sorunu çözmek için
Düşündüm düşündüm, aklıma saçma da olsa şu çözüm geldi:

1660644350420.png

Sporcular bunu kafaya takıyor, ter aşağıya akamıyor. Kulağınıza ter ulaşmazsa sorun da kalmaz gibi:unsure:

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord