Neler Yeni

Yardım Kulaklığımın Kablosu Dolanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra Özcan
Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle bunu nasıl düzelteceğimi biliyorum. Yatağın üzerine çıkıp kulaklık aşağıda duracak şekilde sarkıtıyorum. Bunda bir problem yok. Sorun çok dolanmaktan içindeki kablo kırılıyor galiba bazen cızırtı bazen de ani hareketlerde tık diye bir ses geliyor ve kulaklık çalışmıyor kabloyu az oynatınca düzeliyor. Bu sorundan dolayı 2 defa servise gönderdim 2sinde de 0 ürün gönderdiler. Şuan elimde sıfır ürün var. Ben bir daha böyle bir şey olmasını istemiyorum. Nasıl önleyebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekler

• Screenshot_20210123-135236_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210123-135236_WhatsApp.jpg
    38.3 KB · Hit: 19

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Düzgün şekilde kullanarak, kullanım şekline bağlı dolanıp dolanmaması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra Özcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum kulaklığı kafama takıyorum işim bitince monitöre takıyorum üzerinde tepinmiyorum yani normal bir şekilde kullanıyorum

caglaracikmese

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle bunu nasıl düzelteceğimi biliyorum. Yatağın üzerine çıkıp kulaklık aşağıda duracak şekilde sarkıtıyorum. Bunda bir problem yok. Sorun çok dolanmaktan içindeki kablo kırılıyor galiba bazen cızırtı bazen de ani hareketlerde tık diye bir ses geliyor ve kulaklık çalışmıyor kabloyu az oynatınca düzeliyor. Bu sorundan dolayı 2 defa servise gönderdim 2sinde de 0 ürün gönderdiler. Şuan elimde sıfır ürün var. Ben bir daha böyle bir şey olmasını istemiyorum. Nasıl önleyebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Kulaklığı sağa ya da sola doğru çevir.
Ne tarafa doğru yaptığında düzeliyorsa, o şekilde devam et.
Sorunun çözülür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra Özcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklığı sağa ya da sola doğru çevir.
Ne tarafa doğru yaptığında düzeliyorsa, o şekilde devam et.
Sorunun çözülür.
Dostum onu ben de biliyorum sorunu nasıl çözüceğimi biliyorum bunda problem yok nasıl sorun olmasını engelliyebilirim tokayla filan yapılabilir diyorlar ama bir fikrim yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,778
Üyeler
151,802
Son üye
atak24
Top Bottom