Neler Yeni

Yardım Kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
Talha Açıkgöz
Razer blackshark v2x kullanıyorum 2 saat önce fln düzgün çalışıyordu şimdi ise hiç ses gelmiyor sol taraftan gelen seste azaldı gibi sizce ne olmuş olabilir yardım eder misiniz?

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Baran
bozulmuş o zaman bi garantiye gönder

Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
Talha Açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sen yinede bi bak kanka
hocam kontrol ettim ama garantisi 21 gün önce bitmiş bunu kendim tamir edebilir miyim kulaklığın içini açtım bir sorun göremedim ama hem sol taraftan gelen ses baya bi azaldı hem de sağ taraftan ses gelmiyor isterseniz foto atabilirim

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Baran
hocam kontrol ettim ama garantisi 21 gün önce bitmiş bunu kendim tamir edebilir miyim kulaklığın içini açtım bir sorun göremedim ama hem sol taraftan gelen ses baya bi azaldı hem de sağ taraftan ses gelmiyor isterseniz foto atabilirim
hocam ben pek anlamam içinden sizde anlamamışşınız belli ki belki kablosal sorun vardır belki yazılımsal yada kulaklık içinde problem bilemeyiz kendiniz kurcalayın isterseniz ama daha kötü yapmayın dikkat edin acılan baska konularda ne yapmıslar ordan yardım alabilirsin en son tamire vermek yada yeni kulaklık almak olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
Talha Açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben pek anlamam içinden sizde anlamamışşınız belli ki belki kablosal sorun vardır belki yazılımsal yada kulaklık içinde problem bilemeyiz kendiniz kurcalayın isterseniz ama daha kötü yapmayın dikkat edin acılan baska konularda ne yapmıslar ordan yardım alabilirsin en son tamire vermek yada yeni kulaklık almak olabilir
yani, aslında evet ben de pek anlamıyorum sadece aklıma kablo kopmuştur veya zedelenmiştir gibi şeyler aklıma geldi onlara baktım onlarda sorun göremedim

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Baran
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar