Neler Yeni

Kulaklık, mouse önerisi yapar mısınız?

akpolatmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Yasin Akpolat
Arkadaşlar ben yakın zamanda üst düzey bir bilgisayar topladım yanınada 1 MS 144 hz bir monitör aldım yakın zamanda derken 3 ay felan oldu klavyem gamepower warlock red switch kulaklığın rampage sn rw1 ve mousem rampage smx r4 ayrıca elimde 1 adet Xbox one s ve 2 adet fazladan televizyon 1 tane monitör var ben yayın açmaya karar verdim ve düzenli güzel bir oyuncu odası yapmaya karar verdim oyuncu odası için neler lazım acaba bana ve ben kulaklığım ile mouse mi yenileyeceğim ikisi için bütçem Max 600 yeni kapalı betasını açan Valorant,pubg, fortnite,CS gibi oyunlar oynadığım için ses kasmak benim için çok önemli yani thx veya 7.1 teknolojisi içinde bulunsun istiyorum kulaklığın mouse içinde rica ediyorum 3 adet makro tuşu olan bir model önerin çünkü fortnite oynarken yan üçteki makro tuşlarına atıyorum yapıları ve elim öyle alıştığı için klavyede kullanamıyorum önerilerinizi bekliyorum.

DeeperWeys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,538
İsim
mustafa öner
Instagram
https://www.instagram.com/deepervlt/
Steam
https://s.team/p/ctbm-pnrc/pttgcgtm
Twitter
DeeperWeys
Discord
deeperweys
kulaklık olarak rampage sn r7 mouse olarakta rampage revolver alabilirsin gayet kullanışlı ürünler ve f/p açısındanda iyi ürünler ama bir de gamepower
ürünlerine pakmanıda tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Gökhan Uçar
Mouse olarak Asus Cerberus Fortus önerebilirim. İndirimdeyken almıştım 100 liraya gayet memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf Kaan Çoşkun
Sana mouse olarak şu anda kullandığım A4Tech Bloody T70'i öneririm. Ben Hepsiburada'dan 150 TL civarına almıştım şu an 163 TL. Mouse'da yanda iki üstte 4 makro tuşu var ve yazılımından DPI, makro ve daha çok şey ayarlanabiliyor.

Denizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Deniz Bakırcı
Arkadaşlar ben yakın zamanda üst düzey bir bilgisayar topladım yanınada 1 MS 144 hz bir monitör aldım yakın zamanda derken 3 ay felan oldu klavyem gamepower warlock red switch kulaklığın rampage sn rw1 ve mousem rampage smx r4 ayrıca elimde 1 adet Xbox one s ve 2 adet fazladan televizyon 1 tane monitör var ben yayın açmaya karar verdim ve düzenli güzel bir oyuncu odası yapmaya karar verdim oyuncu odası için neler lazım acaba bana ve ben kulaklığım ile mouse mi yenileyeceğim ikisi için bütçem Max 600 yeni kapalı betasını açan Valorant,pubg, fortnite,CS gibi oyunlar oynadığım için ses kasmak benim için çok önemli yani thx veya 7.1 teknolojisi içinde bulunsun istiyorum kulaklığın mouse içinde rica ediyorum 3 adet makro tuşu olan bir model önerin çünkü fortnite oynarken yan üçteki makro tuşlarına atıyorum yapıları ve elim öyle alıştığı için klavyede kullanamıyorum önerilerinizi bekliyorum.
https://urun.n11.com/mikrofonlu-kul...round-titresim-rgb-gaming-kulaklik-P414923233 şu kulaklık gerçek 7.1 yani her birinde 3 hoperlör var bi araştır iştersen bilemedim fiyatına göre baya iyi geldi bana.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fearpup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed Mahmut TİLKİ
Tavsiyem steelseries arctis 1 kaliteli ve aşırı pahalı da değil. Mouse olarak Benq tercih edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ali Emir Taşkın
razer cynosa var fiyatı ucuz klavye olarak
mouse rival 600 ya da razer deathader elite
kulaklık gamepower luna

akpolatmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Yasin Akpolat
https://urun.n11.com/mikrofonlu-kul...round-titresim-rgb-gaming-kulaklik-P414923233 şu kulaklık gerçek 7.1 yani her birinde 3 hoperlör var bi araştır iştersen bilemedim fiyatına göre baya iyi geldi bana.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben ona bakmıştım PC hocası inceleme yapmıştı ancak ürün daha çok yeni çıktı ve doğru düzgün alıp yorum yapan olmadı da bu yüzden onu alabilmem için biraz bekleyip diğer insanların deneyimlerini öğrenmem gerekir Rush daha yeni yeni belli olan yerli bir marka bu yüzden pek güvenmedim.

akpolatmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Yasin Akpolat
razer cynosa var fiyatı ucuz klavye olarak
mouse rival 600 ya da razer deathader elite
kulaklık gamepower luna
Klavyemi birdahaki ay değiştireceğim bu aylık sadece mouse ve kulaklık alacağım ayrıca SS 600 çok pahalı değil mi kulaklık daha önemli benim için.

akpolatmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Yasin Akpolat
Tavsiyem steelseries arctis 1 kaliteli ve aşırı pahalı da değil. Mouse olarak Benq tercih edebilirsin.
Arctis 1 de 7.1 desteği yok maalesef ben Arctis 3 alacaktım 1 den daha iyi fakat Windows Sonic ile 7.1 sağladığından ve kendi ses kartı olmadığından caydım Arctis serisinden Arctis 5 desem fiyatı çok yüksek

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
süleyman tarık bayraktar
bloody v7m kullanıyorum muazzam bir mouse kalitesi gerek makroları demir ayakları baya işlevsel kulaklık olarak rampagenin xıberia kulaklığını kullanıyorum ses olarak çok iyi ışığı mevcut titreşim özelliği var ses çok rahat kasabiliyosun

Top Bottom