Neler Yeni

Kulaklık Seçimi

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Bence hs35

TalhaBK06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Talha Bozkurt
Instagram
1ts_t4ti
Steam
jicalurz
RAZER ELECTRA V2 bu kulaklığa bakabilirsin mikrofonu çok kaliteli

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
Merhaba! Sizce HS35 Siyah mı almalıyım yoksa GAMEPOWER MEİ RGB mi yoksa drop plus mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde hangileri kulağımı kaplar hyperx cloud 2 gibi
bende yazın pc alacağım ve hs35 düşünüyordum. Geçen Rampage Drop Plus'ı keşfettim aralarında fazla fiyat farkı yok ama artıları çok fazla. 7.1 var USB veya jack hangisini istiyorsan. Kırmızı ışıklandırması var. Yazılımı var. Mikrofonu çok ama çok kaliteli. Direkt HyperX Cloud II'ye rakip çıkarılmış bir kulaklık
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende yazın PC alacağım ve hs35 düşünüyordum. Geçen Rampage Drop Plus'ı keşfettim aralarında fazla fiyat farkı yok ama artıları çok fazla. 7.1 var USB veya jack hangisini istiyorsan. Kırmızı ışıklandırması var. Yazılımı var. Mikrofonu çok ama çok kaliteli. Direkt HyperX Cloud II'ye rakip çıkarılmış bir kulaklık
furylevel kanalında videosu var yeni çıktığı için fazla video yok ama furylevel güzel anlatmış. Orda yazılım desteği yok demiş ama aslında var dipnot olarak düşeyim

TalhaBK06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Talha Bozkurt
Instagram
1ts_t4ti
Steam
jicalurz
bende yazın PC alacağım ve hs35 düşünüyordum. Geçen Rampage Drop Plus'ı keşfettim aralarında fazla fiyat farkı yok ama artıları çok fazla. 7.1 var USB veya jack hangisini istiyorsan. Kırmızı ışıklandırması var. Yazılımı var. Mikrofonu çok ama çok kaliteli. Direkt HyperX Cloud II'ye rakip çıkarılmış bir kulaklık
(Benim Fikrim)Ben Drop plus'ın tasarımını beğenmedim normal Drop'un tasarımı daha güzel

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
(Benim Fikrim)Ben Drop plus'ın tasarımını beğenmedim normal Drop'un tasarımı daha güzel
Drop biraz daha düşük seviye kulaklığı arkadaşın verdiği fiyat seviyesinde Drop Plus öneriyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,875
Üyeler
138,429
Son üye
timoott
Top Bottom