Neler Yeni

Kulaklıktan iyi verim alamıyorum!

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Enes Yılmaz
Merhabalar 4-5 ay önce gittiğim bir internet kafede de olan Rampage SN-RW4 isimli kulaklığı satın aldım. Ama aldığımdan beri oyunlarda bana bir avantaj sağlamıyor. İnternet kafede kullandığımda gerçekten beğenmiştim ve sol taraftan gelen sesi soldan sağ taraftan gelen sesi sağdan duyuyordum ama satın aldığım ürün bu performansı sağlamıyor. Bu neden kaynaklı olabilir satın aldığım yere danışırsam bana destek olabilirler mi? İyi verim almak için birtakım ayarlar yapmam mı gerekiyor? Umarım yardımcı olursunuz.

2000hs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
isim
Merhabalar 4-5 ay önce gittiğim bir internet kafede de olan Rampage SN-RW4 isimli kulaklığı satın aldım. Ama aldığımdan beri oyunlarda bana bir avantaj sağlamıyor. İnternet kafede kullandığımda gerçekten beğenmiştim ve sol taraftan gelen sesi soldan sağ taraftan gelen sesi sağdan duyuyordum ama satın aldığım ürün bu performansı sağlamıyor. Bu neden kaynaklı olabilir satın aldığım yere danışırsam bana destek olabilirler mi? İyi verim almak için birtakım ayarlar yapmam mı gerekiyor? Umarım yardımcı olursunuz.
driverleirni kurdun mu ? programdan ayarlarını yaptın mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Enes Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir tane bulabildim indirdim ancak ayarlarını nasıl yapacağım bilmiyorum

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Enes Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet ordan indirdim ama ayarları nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Top Bottom