Neler Yeni

Kule tipi soğutucu takılamıyor

Fleasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Ali Tunç
Merhaba. Önümüzdeki günlerde Intel işlemciye bir kule tipi soğutucu almayı düşünüyorum. Ama kasanın arka panelini açtığım zaman soğutucu takma aparatı deliklerinden sadece ikisi gözüküyor. Yani diğer iki deliği kasa engelliyor ( fotoğraf koydum. ) Bunu nasıl çözeriz ?

Kameram kötü idare edin.

IMG_20240730_193942.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekleme yapıyorum. Buradan baktığımda boşluk var ama aparat oraya sığarmı bilemiyorum.

unnamed.jpg

Nixita

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Onur eren keskin
Merhaba. Önümüzdeki günlerde Intel işlemciye bir kule tipi soğutucu almayı düşünüyorum. Ama kasanın arka panelini açtığım zaman soğutucu takma aparatı deliklerinden sadece ikisi gözüküyor. Yani diğer iki deliği kasa engelliyor ( fotoğraf koydum. ) Bunu nasıl çözeriz ?

Kameram kötü idare edin.

Alıntıyı görüntüle
Alacağınız kule tipinde intel islemciler icin braket çıkar muhtemelen. Anakartınızı söküp braketi arkasına takmanız lazim

Fleasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Ali Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alacağınız kule tipinde intel islemciler icin braket çıkar muhtemelen. Anakartınızı söküp braketi arkasına takmanız lazim
O işlerden pek anlamadığım için yapmam zor.

Bünyamina

80+ Gold
Kule tipi alıp takabilirsin. Kitapçığa ya da videolara bakarak montajlarsın. Kendine güven yapamayacağın bir şey değil. Arkasıyla işin yok senin hocam. Yani şöyle olsa bile arkada seni engelleyen bir şey yok. Kasayı üretenler düşünüp yapıyorlar. Aklında bir soru işareti kalmasın.

Fleasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Ali Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kule tipi alıp takabilirsin. Kitapçığa ya da videolara bakarak montajlarsın. Kendine güven yapamayacağın bir şey değil. Arkasıyla işin yok senin hocam. Yani şöyle olsa bile arkada seni engelleyen bir şey yok. Kasayı üretenler düşünüp yapıyorlar. Aklında bir soru işareti kalmasın.
Soğutucuyu montajlayabilirim tabii ki de hocam. Aklıma takılan aparatın oradan geçip geçmeyeceği. Ama dediğiniz mantıklı düşünüp yapmış olmalılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Böyle bir braket çıkıyor çift taraflı bantları söküp takıyorsun anlamaya gerek yok zaten. Belki anakartı sökmene gerek bile kalmaz
Bende o boşluktan geçer diye düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,794
Üyeler
153,757
Son üye
Betos
Top Bottom