Neler Yeni

KULLANDIĞINIZ MARKALARI ELEŞTİRME ETKİNLİĞİ

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Dövletten memnun değilim. 16 yıldır kullanıyorum ve son zamanlarda çok vergi alıp, ekonomisini yönetemiyor ama malzemem kalitesi genel olarak güzel. İllaki alacaksanız size Baltık ülkelerini öneririm.

tuna alp 1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
güler uslu
everest sm-g05 mouse marka kullanıyorum eli çok terletiyor eli kavramıyor ve normalde ışıklı mouse bi süre sonra ışıkları söndü yanmıyor almayın sakınnnnnnnnnnnnn

Ekran kartı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Ekrem taha polat
Kullandığım markalar beni üzmedi son derece kaliteli son kalan parçam kulaklık dışında tabii ki. Markası Rampage. Deri pedleri soyuldu ve çok ağır bir kulaklık en kısa zamanda canım setim corsair'e dönüştürücem onuda.
ped konusunu servis hallediyor ama ağırlığına bir şey diyemem

LahmatsuDcr

80+ Silver
Steelseries rival 100 almayın. 2 tane kullandım, ikisi de tek masaya vurmada kırıldı. G102 Prodigy almıştım; 2 yıl vurdum, çarptım bir şey olmadı. En son satıp Lightsync'e geçtim, memnunum.

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
Kullandığım markalar beni üzmedi son derece kaliteli son kalan parçam kulaklık dışında tabii ki. Markası Rampage. Deri pedleri soyuldu ve çok ağır bir kulaklık en kısa zamanda canım setim corsair'e dönüştürücem onuda.
+999

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
Dostlarım bu forumda bir üye bırakın markayı eleştirdiği için banlanmayı uyarı bile almadı şimdi ise markaları eleştiren banlanıyor YALANI ve İFTİRASI oraya çıktı.

O zaman güzel bir etkinlikle buna adi yalana son verelim, herkesten saygı çerçevesinde kullandığı markaları hunharca eleştirmesini istiyorum.

SAYGI ÇERÇEVESİNDE OLDUĞU SÜRECE ASLA MÜDAHALE YOK BUYRUNNNNNNNNN
Ah AMD bı driver sorunu mu wattman hatası mı belli değil psikolojimi bozdun 1 haftadır bilgisayarı parçalamak istiyorum artık :)

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Evet konum Logitech çünkü Logitech kadar rezil ürün üreticisi yok. Romer-G switchler kullanarak insanların bütçelerini heba etmeleri mi dersiniz kulaklıklarındaki az ses ve ergonomiksizliği mi dersiniz. Mouse konusunda kaliteli parçalar kullanırken klavye ve kulaklıkta elde var 0.

Bir diğer eleştirim ise Seagate HDD'lere ürünleri belirli süre sonra çok sesli çalışıyor. Bu soruna bir çözüm üretemezlerse her platformda eleştireceğim.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Logitech G102/203 Lightsync modeli çakma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Arda çamalan
Laptopumda ki wifi adapter ve ethernet portu bozuk wini tekrar yükleyince düzeliyor wifi hp 650 notebook öarka model bu ve rampage kulaklık kuxenim kullandı mikrofon çalışmıyor ve kablosu koptu lehim yaptırdı öyle kullanıyor şuan

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları

shotpoter