Neler Yeni

KULLANDIĞINIZ MARKALARI ELEŞTİRME ETKİNLİĞİ

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Konuya bir metin bırakalım o zaman :D .

James Donkey : Monitörlerde kullandığı plastik malzeme gerçekten kötü.
Steelseries : Giriş seviye ürünlerinde gereken kaliteyi fiyatına göre sağlamıyor ss arctis1 ve 3 hayal kırıklığı oldu benim için.
Rampage : Eski ürünlerindeki malzemeler daha kaliteli oluyordu yeni ürünlerindeki malzeme kalitesini beğenmiyorum.
Razer : Kraken Pro modeli resmen çocuklar için yapılmış kulaklık pedleri tabiri caiz minnacık.
Gamenote : Klavyesinde kullandığı malzeme gerçekten 1 milyoncu plastikleri gibi .Driver konusunda çok kötüler, kasan driverları var.
Asus : Her modeli için değil ama bir modeli için eleştirim var VN247H monitörü el yakacak derecede ısınıyordu.
Dark : Kasa fanları çok sesli çalışıyor .
Asus(Gpu) : Dual serisi ekran kartının fanları çok sesli çalışıyor ses seviyesi rahatsız edecek seviyelere çıkabiliyor.

Hepsi kullandığım ürünlerden yola çıkarak yazılmıştır .

İyi forumlar

!Mustafa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Mustafa Topcu
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Talha SAYGILAR
Instagram
l_talhax
Hangi modelden bahsediyorsunuz? Cynosa Lite ise ben kullanıyorum gayet memnunum.
bilgisayarın iyiyse program hata vermeyebilir. membran klavyenin acısı yakında gelir.

TamerKs

80+ Silver
Ne dertleriniz varmış, Abdullah abi Allah yardımcın olsun 💪🏻

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Apacer AS340 240 GB in yazma hızı yarı yarıya düşük :(

-CrawL

80+ Gold
Dostlarım bu forumda bir üye bırakın markayı eleştirdiği için banlanmayı uyarı bile almadı şimdi ise markaları eleştiren banlanıyor YALANI ve İFTİRASI oraya çıktı.

O zaman güzel bir etkinlikle buna adi yalana son verelim, herkesten saygı çerçevesinde kullandığı markaları hunharca eleştirmesini istiyorum.

SAYGI ÇERÇEVESİNDE OLDUĞU SÜRECE ASLA MÜDAHALE YOK BUYRUNNNNNNNNN
PowerColor Ekran kartı kullanıyorum çok iii oto fan ayarında 65dereceyi geçmiyor

BALANCE

80+ Bronze
Dostlarım bu forumda bir üye bırakın markayı eleştirdiği için banlanmayı uyarı bile almadı şimdi ise markaları eleştiren banlanıyor YALANI ve İFTİRASI oraya çıktı.

O zaman güzel bir etkinlikle buna adi yalana son verelim, herkesten saygı çerçevesinde kullandığı markaları hunharca eleştirmesini istiyorum.

SAYGI ÇERÇEVESİNDE OLDUĞU SÜRECE ASLA MÜDAHALE YOK BUYRUNNNNNNNNN
Nzxt kasa stokları gelmedi?

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Kioxia Exceria M2 5 ayda %15 sağlığı düştü kimse almasın kimseye de aldırmayın

-CrawL

80+ Gold
Teknobiyotik adlı şirket berbattttt!!!!!
Müşteri hizmetleri felaket ve sakın almayın oradan
arkadaşım yaşadı. Rgb fanlı kasa almıi. İçinden noname dandik ışıksız fanlar çıkmış. İadede kabul olmamış müşteri hizmetidede umursamamış

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Ben de beğendim. Advanced Lightning hoş ama ben random color breathing kullanıyorum.
Biz fakiriz diye 1 özelliğini kullanabiliyoruz ama çok fazla razer ekipmanın olduğunda veya philips hue gibi aydınlatmalarla çalışması ve alexa desteği işe yarıyor ki bence gayet güzel bir uygulama.

Top Bottom