Neler Yeni

KULLANDIĞINIZ MARKALARI ELEŞTİRME ETKİNLİĞİ

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
Logitech g300s kullanıyorum bağımlısı olsamda her 3 ayda 1 kesin bozuluyor 2 yıllık garantisi vardı.Toplam 5 kere gönderdim hepsindede 0ını gönderdiler amma hepsi yine bozuldu ama pişman değilim aldığıma sadece uğraşıyoruz işte sıkıntı o

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Malum Cep telefonu markaları hakkında eleştirimdir:
İlk kablosuz şarjı,4.5g yi,Siri ve Google sesli asistanı,ilk kapasitif tuş olmayan telefonu Nokia a gördüm.
1.Nokia Lumia 1020 de kablosuz şarj 4.5g yer alıyordu.
2.Siri ve Google sesli Asistan ı Nokia 2004 yılında üretilen Nokia 6230 içinde sesli komutlar olarak yer alıyordu.
3.Nokia 9 meego işletim sisteminin incelemesini izlerseniz fark edersiniz. Çoklu işlem yapmada güncel yazılımlara taş çıkartır.
4.Telefonda DOLBY ses desteği Nokia N8 de mevcuttu.
5.Nokia telefonlarda Hdmı çıkışı varsayılan buna ek olarak Dlna görüntü aktarımı vardı.
6.Html5 e geçmeden önce Nokia 6230 ile yotubedan video izleyebiliyordunuz.
7.Nokia Hds-3 kulaklığın içinde ses çipi vardır.
Samsung iPhone olsun diğer markalar olsun yok 108 mp kamera yok 50x zoom yok yok şöyle işlem gücü olsun vs vs hepsi birbirine benzer model çıkarırken kaybolan ve tekrar dirilen farklı modeller çıkarmaya devam eden bir firma Nokia.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Dostlarım bu forumda bir üye bırakın markayı eleştirdiği için banlanmayı uyarı bile almadı şimdi ise markaları eleştiren banlanıyor YALANI ve İFTİRASI oraya çıktı.

O zaman güzel bir etkinlikle buna adi yalana son verelim, herkesten saygı çerçevesinde kullandığı markaları hunharca eleştirmesini istiyorum.

SAYGI ÇERÇEVESİNDE OLDUĞU SÜRECE ASLA MÜDAHALE YOK BUYRUNNNNNNNNN
GamePower Ogre kullancısı olarak tuşların iki basmasından veya basmamasından usandım. Ayrıca Rush markasından da rica ediyorum mouse üretmeyi bıraksınlar.

KoppuK

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
OrkunBaysal
turbox pc çöp gibi alan kafama tüküreyim nedeni ise o zamanda bu pcye vereceğim parayla çok daha iyisini toplayabilirdim SİZ DÜŞMEYİN BU PARA TUZAĞINA.
(5 sene önce aldım hiç bi bilgim yoktu.)
(bilmeyen yoktur heralde.)

Top Bottom