Neler Yeni

Küpe taktığım için hakkımda disiplin işlemi başlatılıyor.

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
Sırf küpe takıyorum diye müdürden bir ton azar işittim okulda yasak falan dedi, sonrada ona, ne var yani kızlar kafam kadar küpe takıyor 3-4 kolye takıyor sorun yok ben takınca mı sorun oldu deyip kapıyı vurup çıktım.

Sonradan bana hakkımda disiplin işlemi başlatacağını söyledi bende o halde okuldaki tüm küpe takan kızlar için de disiplin işlemi başlatmasını eğer sadece benim için başlatırsa onu şikayet edeceğimi söyledim.

Disiplin sadece bana uygulanırsa hocayı nereye şikayet edebilirim?

(Sorun şu: Yönetmelikte okulda takı takmak kız/erkek fark etmez yasaktır fakat okulumuzda tüm kızlar takı takıyor idare hiçbir şey demiyor ama ben takınca yönetmelik kuralı falan denip bana disiplin işlemi başlatılıyor.)

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
SANANE
Eğer onlara da disiplin verilmez ise aynen kanka haksızlığa uğruyorsun. Yüksek ihtimal sana da verilmez. Ben saçımı boyatınca biraz kızıyor tehdit ediyorlar ardından suspus...

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,882
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Sırf küpe takıyorum diye müdürden bir ton azar işittim okulda yasak falan dedi, sonrada ona, ne var yani kızlar kafam kadar küpe takıyor 3-4 kolye takıyor sorun yok ben takınca mı sorun oldu deyip kapıyı vurup çıktım.

Sonradan bana hakkımda disiplin işlemi başlatacağını söyledi bende o halde okuldaki tüm küpe takan kızlar için de disiplin işlemi başlatmasını eğer sadece benim için başlatırsa onu şikayet edeceğimi söyledim.

(Sorun şu: Yönetmelikte okulda takı takmak kız/erkek fark etmez yasaktır fakat okulumuzda tüm kızlar takı takıyor idare hiçbir şey demiyor ama ben takınca yönetmelik kuralı falan denip bana disiplin işlemi başlatılıyor.)
Küpe takmak yasak kurallara göre

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,668
İsim
marilyn
şu okuldaki giyim kuşam kuralları kadar boş bir şey yok ilk okulda saç baş kıyafet ortaokulda kıyafet saç lisede saç serbest sakal bıyık aşırı saçma geliyor xd

alkolikpanda

80+ Bronze
bunu bize değilde ailenle yada bir büyüğünle konuş ve ayrıca öyle bir şey yapamaz yapmamalı küpe takıyor diye disipline mi verilir , ama benim bu hayatta ki felsefi görüşüme gelecek olursak erkek adam küpe takmaz aslanım bozar öyle işler seni

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
şu okuldaki giyim kuşam kuralları kadar boş bir şey yok ilk okulda saç baş kıyafet ortaokulda kıyafet saç lisede saç serbest sakal bıyık aşırı saçma geliyor xd
Hocam çünkü çok basit düşünüyorsunuz ondan dolayı sana saçma geliyor.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Hadi küpe neyse de kıyafetlere karıșanlar harbi sorunlu.Okulun reklamını mı yapacağız?

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,590
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Küpeye karışamazlar ama okul kıyafetine karışabilirler dingonun ahırına gelir gibi kıyafetle geliyor herkes hiç olmazsa tek renk zorunlu olmalı

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer

Boş tehditler çok takmayın okullarda hep vardı halen var yersenizde bir şey olmuyor
Sicile işleniyor diye büyük bir yalan dönüyor ama adı üstüne YALAN :D
Alsanızda bir şey olmaz yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,477
Üyeler
155,578
Son üye
awosakan
Top Bottom