Neler Yeni

Kuşumun tırnağı kanıyor

Slayer109

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,576
İsim
Hasoyunlar
g
Annem kuşun tırnağı çok uzadığı için ucundan kesmiş ve durmaksızın kanıyodu ilk önve biraz mısır ununa koydum kanı tutması için daha sonra un ve suyla bir hamur yaptım ve ayagına alçı olarak sardım kuşu elimle tuttum hamuru cikartmaması için ve ayagını hicbiyere deydirmemeye çalıştım ışıklari kapattim sessiz ortam yaptım ve uyuttum bi süre o şekilde ve kan yavaş yavaş durdu

LÜTFEN KUŞUNUZUN TIRNAĞINI KESMEYİN!!! eğer böyle bir durumla karşılaşırsanizda acil veterinere götürün son çare olarak benim yaptigim gibi yapın

Bilgisayarla alakasiz biliyorum ama kimsenin başına böyle bi olay gelmesini istemiyorum ben yaşadım çok üzücü bi olay inşallah en yakın zamanda eski sağlığına kavuşur
geçmiş olsun hocam

-CrawL

80+ Gold
Annem kuşun tırnağı çok uzadığı için ucundan kesmiş ve durmaksızın kanıyodu ilk önve biraz mısır ununa koydum kanı tutması için daha sonra un ve suyla bir hamur yaptım ve ayagına alçı olarak sardım kuşu elimle tuttum hamuru cikartmaması için ve ayagını hicbiyere deydirmemeye çalıştım ışıklari kapattim sessiz ortam yaptım ve uyuttum bi süre o şekilde ve kan yavaş yavaş durdu

LÜTFEN KUŞUNUZUN TIRNAĞINI KESMEYİN!!! eğer böyle bir durumla karşılaşırsanizda acil veterinere götürün son çare olarak benim yaptigim gibi yapın

Bilgisayarla alakasiz biliyorum ama kimsenin başına böyle bi olay gelmesini istemiyorum ben yaşadım çok üzücü bi olay inşallah en yakın zamanda eski sağlığına kavuşur
anneniz tırnağı fazla kesmiş damarlarına denk gelmiş ucundan kesılmesı gerekıyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhaba,
Son durum nedir? Merak ettim.

-CrawL

80+ Gold
Çok kötü hissediyorum dayanabilirmi yarina kadar sabah 9 da aciliyomus kuscu acilir acilmaz goturucem
İnşallah dayanır benım 7yaşındakı kusumun bagırsakları enfeksıyon kaptı 2gün dayandı yasak vardı veterenıre goturduk yavaş yavaş toparladı şuan tamamen iyileşti

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
murat inal
Yaptığım alçıyı gece çıkartmış kanamıyor artık sabah havuç ve yumurtayla mama yaptım bi kaşık yedi bol bol su içiriyorum ilk başta benden korkuyodu ama elime gelmeye başladı tekrardan başını okşatıyor tekrar güveniyo galiba ama bi ayagini havaya kaldiriyo cani hala yanıyo galiba basmıyor fazla

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Diğer arkadaşların dediği gibi ışık tutup kesin. Ben sadece uçlardan alıyorum. Eczaneden batikon alıp sürebilirsiniz. Halsiz olursa vitamin takviyesi yapabilirsiniz.

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal

Kardeş hiç bir şey yapmana gerek yoktu kuşların tırnağı kesilir ama fazla kesince kanar dern kesmişsiniz geçen ay bende yaptım aynısını hemde baya kanadı. Kanama durduktan sonra kendisi kaşıya kaşıya düzeliyor ve uzuyor.

Top Bottom