Neler Yeni

Kütahya dumlupınar üniversitesi hakkında

Lakzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hayri Berke Özkal
yukarıda ki arkadaş şehir merkezinde demişti
ya şöyle aslında sol üstteki (yeşil işaretli) merkez kampüs sağ alttaki (kırmızı işaretli) germiyan kampüsü dediğim gibi bölüm ismi yada fakülte ismi verirsen bakabilirim hangi fakültede olduğuna ve dolayısıyla nerede olduğuna.

Ekler

• kütahya.png
    kütahya.png
    1.4 MB · Hit: 18

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
ya şöyle aslında sol üstteki (yeşil işaretli) merkez kampüs sağ alttaki (kırmızı işaretli) germiyan kampüsü dediğim gibi bölüm ismi yada fakülte ismi verirsen bakabilirim hangi fakültede olduğuna ve dolayısıyla nerede olduğuna.
Bölüm: siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
hamza ersoy
Hocam, benim için pek önemi yok zaten bana normal bir eğitim verdikten sonra ister köy ister kasaba olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

yukarıda ki arkadaş şehir merkezinde demişti
bölümün varsa ıspartaya gitmeni tavsiye ederim. ben istanbul ankara izmir harici yaklaşık 15 20 tane şehir araştırdım ve üniversite için en uygun illerden birisi şimfdilik ısparta gibi duruyor. onun dışında denizli muğla aydın da tadından yenmez fakat ısparta bu saydıklarımn yanında 2 3 kat daha ucuz bir şehir gibi

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
bölümün varsa ıspartaya gitmeni tavsiye ederim. ben istanbul ankara izmir harici yaklaşık 15 20 tane şehir araştırdım ve üniversite için en uygun illerden birisi şimfdilik ısparta gibi duruyor. onun dışında denizli muğla aydın da tadından yenmez fakat ısparta bu saydıklarımn yanında 2 3 kat daha ucuz bir şehir gibi
Hocam tercih döneminde göz önünde bulunduruacm çok teşekkürler

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail

Lakzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hayri Berke Özkal
Sağolun hocam başka bir öneriniz var mı acaba
Başka bi önerim yok hocam ev tutacaksanız otobüs durağına ne kadar yakınsınız ona göre bakın bir de benim evim uzak olduğu için oturabiliyorum otobüste genelde bi kaç arkadaşım daha kütahyanın göbeğinde oturuyor diyebilirim hep ayakta gidip geliyorlar ev/yurt bakarken aklınızda olsun. Kampüsün havası vesaire çok iyi bu arada. Kampüsün içine giden otobüs hatları da A1, 7 ve 7A bildiğim kadarıyla bilginiz olsun.

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
Başka bi önerim yok hocam ev tutacaksanız otobüs durağına ne kadar yakınsınız ona göre bakın bir de benim evim uzak olduğu için oturabiliyorum otobüste genelde bi kaç arkadaşım daha kütahyanın göbeğinde oturuyor diyebilirim hep ayakta gidip geliyorlar ev/yurt bakarken aklınızda olsun. Kampüsün havası vesaire çok iyi bu arada. Kampüsün içine giden otobüs hatları da A1, 7 ve 7A bildiğim kadarıyla bilginiz olsun.
Çok sağolun hocam tavsiyeleriniz için.

Top Bottom