Neler Yeni

Android Kutudan adaptör çıkmadı

fhkhgjm23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit
Bütçe
400
Selamlar geçenlerde telefon aldım telefonun markası Oppo A96 ama içinden adaptör çıkmıyor orjinal adaptör istiyorum teknosadan baktım ve 30Wat 18Wat olanlar var yüksek wat alsam telefona bir şey olurmu yada sizin önerebileceğiniz bir şey varmı

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,294
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Selamlar geçenlerde telefon aldım telefonun markası Oppo A96 ama içinden adaptör çıkmıyor orjinal adaptör istiyorum teknosadan baktım ve 30Wat 18Wat olanlar var yüksek wat alsam telefona bir şey olurmu yada sizin önerebileceğiniz bir şey varmı
Hayır olmaz, ne kadar lazımsa o kadar güç çeker.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,843
İsim
Mehmet
Telefonun max 33W hızlı şarj destekliyor, kaliteli bir adaptör olmak şartı ile 33W bir adaptör alabilirsin, telefonuna zarar vermez.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Görkem Çağan
33 Supervooc orjinal alman lazım diğer aldığın 30wlar aynı verimi vermez

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Selim
Benim için Telefona zarar vermesin yeter kral
Hocam adı üstünde akıllı telefon, şarj cihazından ne kadar güç çekecegini biliyor. Ne takarsan tak zarar vermeyecektir o yine istediği voltajı, akımı çekecektir. İster 120w tak ister 67w ister 33w desteği 33 ise gider yine 33 çeker.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Görkem Çağan
Hocam adı üstünde akıllı telefon, şarj cihazından ne kadar güç çekecegini biliyor. Ne takarsan tak zarar vermeyecektir o yine istediği voltajı, akımı çekecektir. İster 120w tak ister 67w ister 33w desteği 33 ise gider yine 33 çeker.
Öyle olmuyor işte 33w pd ile 33w supervooc şarj özellikleri farklıdır supervooc destekleyen cihaza pd takarsan örnk vermek adına söylüyorum 1 saatte ediyorsa supervoocda 50 veya 40 dkda edicektir zaten cihazı taktığınızda farklı ibareler alırsınız örnek vermek gerekirse samsungda kendi şarjını değil başka şarjı taktığınızda hızlı şarj yazarken kendi şarjında süper hızlı şarj yazar ama dediğin doğrudur gene 33w destekleyen cihaza 120 bağlasanda 33w çeker ama şarj süreleri aynı olmaz

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Selim
Öyle olmuyor işte 33w pd ile 33w supervooc şarj özellikleri farklıdır supervooc destekleyen cihaza pd takarsan örnk vermek adına söylüyorum 1 saatte ediyorsa supervoocda 50 veya 40 dkda edicektir zaten cihazı taktığınızda farklı ibareler alırsınız örnek vermek gerekirse samsungda kendi şarjını değil başka şarjı taktığınızda hızlı şarj yazarken kendi şarjında süper hızlı şarj yazar ama dediğin doğrudur gene 33w destekleyen cihaza 120 bağlasanda 33w çeker ama şarj süreleri aynı olmaz
Doğru diyorsun ben sadece zarar verir mi diye korkanların içini rahatlatayım dedim. Her cihaz şuan kendi şarj teknolojisiyle şarj oluyor kimi turbo kimi hyper kimi süper kimi supervooc kimi qc diyor desteği neyse o seçilmeli yoksa cihaz bu benim şarj teknolojimle uyumlu değil deyip standart şarj veya 18w hızlı şarj oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,579
Üyeler
141,315
Son üye
GhtBoss
Top Bottom