Neler Yeni

Kuvars Taşı para eder mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
adas dadas
Taşlardan pek anlamıyorum ama bulunduğum bölgede çok fazla görseldeki taştan var para eder mi bu taşlar

Ekler

• IMG_8649.jpeg
    IMG_8649.jpeg
    1.9 MB · Hit: 83

FurkanIIy

80+ Bronze
Hocam fotoğrafını yüklediğin taş, dumanlı kuvars oluyor. Bildiğim kadarıyla dumanlı kuvars güzel para eder. Ama toptan olarak alacak bir yer olur mu tam emin değilim. Hali hazırda internet üzerinden satış yapıyorsan koy gitsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka fotoğrafa tekrar baktım, dumanlı kuvars olduğundan emin değilim şu an. Temiz hali beyaza yakın bir şekilde dumanlı değildir. İnternetten dumanlı kuvars taşının fotoğrafına bakarak anlayabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
adas dadas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fotoğrafını yüklediğin taş, dumanlı kuvars oluyor. Bildiğim kadarıyla dumanlı kuvars güzel para eder. Ama toptan olarak alacak bir yer olur mu tam emin değilim. Hali hazırda internet üzerinden satış yapıyorsan koy gitsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka fotoğrafa tekrar baktım, dumanlı kuvars olduğundan emin değilim şu an. Temiz hali beyaza yakın bir şekilde dumanlı değildir. İnternetten dumanlı kuvars taşının fotoğrafına bakarak anlayabilirsin.
nerede satacağım hakkında hiç bilgim yok ama dediğim gibi bulunduğum yerde çok fazla var değerli bişeyse iyi para çıkar 😀

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,854
İsim
uwu
Top Bottom