Neler Yeni

Kuzenim Vac Ban Yer Mi?

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Beyler benim m*l kuzenim sinirlenmiş gitmiş csgoda hile açmış. Yan hesap açmış farklı bir epostayla açmış. Hilesi de csgonun oyun dosyalarının içine enjekte edilmiş. Oyun dosyalarının içinde olduğu için Main hesaptan da vac ban yer mi sizce? Yememesi için ne yapması lazım?

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Beyler benim m*l kuzenim sinirlenmiş gitmiş csgoda hile açmış. Yan hesap açmış farklı bir epostayla açmış. Hilesi de csgonun oyun dosyalarının içine enjekte edilmiş. Oyun dosyalarının içinde olduğu için Main hesaptan da vac ban yer mi sizce? Yememesi için ne yapması lazım?
Oyunu full silsin tekrar yüklesin

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yemez büyük ihtimalle ama eğer steam incelemeye aldıysa yer
Main hesapta açmamış başka hesapta açmış. Maini de mi incelemeyr alırlar? Bu arada aradan 1 2 hafta geçmiş

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
iş şans işi

Komando41.

80+ Silver
hile açmış onun suçu çok takma yiye bilir

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Olabilir ama olmama şansıda var.

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
1 hafta geçmiş ama yemesi gerekmez miydi şimdiye kadar

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,125
İsim
Ensar
1 hafta geçmiş ama yemesi gerekmez miydi şimdiye kadar
Daha önce hile açan biri olarak söylüyorum maalesef CS'nin berbat Anti Hile sisteminden dolayı legit oynarsa (Overwatch'a düşmezse) ve hile iyi bir hileyse 1-2 ay hatta belki daha fazla bir süre bile ban yemeyebilir. Hatta hile kullanan tanıdığım bir arkadaşım bir süre hile kullandıktan sonra hileyi bırakmıştı ama herhangi bir ban yemedi.
Ama hile kullanmanızı tavsiye etmem..

NOT: Ben de birkaç sene önce oyun ücretsiz değilken oyunu aldığımda (+500 saat oynamamdan sonra) bir ara çok fazla hile olduğundan sinirlenip internetten Wall Hack indirmiştim ama (Hile berbat bir hile olduğundan) VAC Ban yemiştim. Belli etmemek için genelde sondan 2 veya 3. olmama rağmen ban yedim.

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Daha önce hile açan biri olarak söylüyorum maalesef CS'nin berbat Anti Hile sisteminden dolayı legit oynarsa (Overwatch'a düşmezse) ve hile iyi bir hileyse 1-2 ay hatta belki daha fazla bir süre bile ban yemeyebilir. Hatta hile kullanan tanıdığım bir arkadaşım bir süre hile kullandıktan sonra hileyi bırakmıştı ama herhangi bir ban yemedi.
Ama hile kullanmanızı tavsiye etmem..

NOT: Ben de birkaç sene önce oyun ücretsiz değilken oyunu aldığımda (+500 saat oynamamdan sonra) bir ara çok fazla hile olduğundan sinirlenip internetten Wall Hack indirmiştim ama (Hile berbat bir hile olduğundan) VAC Ban yemiştim. Belli etmemek için genelde sondan 2 veya 3. olmama rağmen ban yedim.
Knk zaten açtığı hesaptan kesin yicek. Ama o pcde ana hesabı da var . Ana hesabı da yer mi?

Top Bottom