Neler Yeni

KYK Bursu 1250₺ Olarak Açıklandı

Megan

80+ Silver
Saçma saçma konuşma 1250 TL bu çocukların yol parasına yetmez. Kira yemek falan geçtim okula gitmek için bindiği minübüs otobüse yetmez. Beğenmiyorsanız almayın diyor bide :D
Ben alıyorum ben okuyorum ordan biliyorum. Sen nerden biliyorsun da konuşuyorsun acaba :D ağzı olan bilmediği konuya yorum yapıyor

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Kgn
Desenize Kyk Kredi Borcu fazladan girecek diye 🥲

Emirz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Emir Eski
Aynen kardeşim öyle. Aldığım parayla spora gidiyorum, gayet güzel dışardan yiyebiliyorum, akbile falan yetiyor. Birkaç yüz ailemden destek alıyorum o kadar. Senin neyine yetmiyor anlat senden duyalım bir de

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,878
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Aynen kardeşim öyle. Aldığım parayla spora gidiyorum, gayet güzel dışardan yiyebiliyorum, akbile falan yetiyor. Birkaç yüz ailemden destek alıyorum o kadar. Senin neyine yetmiyor anlat senden duyalım bir de
Aynen kanka hulkum bende dönüşeyim mi

şahin doğan

80+ Platinum
Bana da yetiyor şükür. her gün kahvaltı, öğlen arkadaşlar ile kahve, yol parası, aylık faturalar, kira. üzerine bir kaç 10 bin koydum mu tamamdır.

Megan

80+ Silver
Bana karşı çıkanlardan üniversite öğrencisi olup burs alıp yetmeyenler düzgünce açıklıyorlarla açıklasınlar. Lise ortaokul oluyup veya 30 yaşında olup da bilmeyenler boş yorum yapmasın

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Ben alıyorum ben okuyorum ordan biliyorum. Sen nerden biliyorsun da konuşuyorsun acaba :D ağzı olan bilmediği konuya yorum yapıyor
Kardeşimi okutuyorum parası benim cebimden çıkıyor. Sende bilmediğin konularda yorum yapma. Okula gidiyorsun ama matematik öğretmiyorlar sanırım.

Megan

80+ Silver
Bana da yetiyor şükür. her gün kahvaltı, öğlen arkadaşlar ile kahve, yol parası, aylık faturalar, kira. üzerine bir kaç 10 bin koydum mu tamamdır.
Gece gündüz kafelerde gezersem 10 bin de yetmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşimi okutuyorum parası benim cebimden çıkıyor. Sende bilmediğin konularda yorum yapma. Okula gidiyorsun ama matematik öğretmiyorlar sanırım.
Kardeşin senden iyi para ayıklıyomuş helal olsun ona

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,277
İsim
SEYF
Öğretemiyorlar kral :D Forumda 1 tane böyle çıkmasın şaşarım :D. Ekmek salçayı ver doysun bu. Hamur kafa işte

şahin doğan

80+ Platinum
Gece gündüz kafelerde gezersem 10 bin de yetmez
Niye ? genç adamım öğlen arkadaşlarımla 3 yudumluk kahve içemez miyim ? Kahvenin 30 TL olması benim suçum mu ? Sen gençliğini yaşamak istemiyorsan banane ?

Top Bottom