Neler Yeni

KYK Bursu 1250₺ Olarak Açıklandı

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Tamam savunacaksın ama insanların gözüyle gördüğü şeyi siz yanlış biliyorsunuz da deme be.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gece gündüz kafelerde gezersem 10 bin de yetmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşin senden iyi para ayıklıyomuş helal olsun ona
kral cep telefonunu sormayı unuttun.

yusuftheayay

80+ Bronze
Saçma saçma konuşma 1250 TL bu çocukların yol parasına yetmez. Kira yemek falan geçtim okula gitmek için bindiği minübüs otobüse yetmez. Beğenmiyorsanız almayın diyor bide :D
Burs çıkanların çoğunluğu yurtta kalıyor yurdun 450 TL olduğunu düşünürsek ideal bence zam gelmezse tabiii

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,277
İsim
SEYF
Bir de böyle kendinizi akıllı sanıp da konuşmanız yok mu :D
Ben fazla akıllı olmayabilirim fakat senin benden zeki olmadığında kesin :d. Gerçi aileden böyle gördüğün belli oluyor. Max megan

Megan

80+ Silver
Tamam savunacaksın ama insanların gözüyle gördüğü şeyi siz yanlış biliyorsunuz da deme be.
İnsanlar gözüyle görüyor ben yaşıyorum. Ben fazla demiyorum da okumaya giden bir öğrenci için ailesinden de az bir para alırsa gayet yeterli bir miktar. Bunlar her gün kafelerde, internet kafelerde geziyor sonra yetmiyor diyor. Yetmez tabi. Şimdi derler genciz yapmayalım mı diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi ailenle karıştırma. Memlekette bir sen okuyormuşsun gibi davranmayı bırak.
Ailemden kuruş almıyorum. Daha 5dk olmadı bilmeden yorum yapma diyordun sen yapıyorsun

Ysuflix

80+ Gold
ne zaman açıklanıcak başvurular?

Top Bottom